PVC põrandakate

PVC põrandakate on vastupidav ja taskusõbralik lahendus. Homogeenne pvc põrandakate on enim tuntud ja äratab usaldust tänu ühtsele läbivale materjalile. Heterogeenne pvc omab seevastu tugevamat pealispinda ja võimaldab laiemat dekooride valikut. Pehmendava aluskihi lisamine summutab sammukaja ja parandab akustikat. Mõlema tehnilise lahenduse puhul on Gerflor põrandakatete pind töödeldud ja ei vaja vahatamist kogu ekspluatatsiooni vältel.

LVT plaadid

Heaks alternatiiviks laminaatparketile ja teistele puitpõrandatele on LVT plaadid tänu sarnasele formaadile ning väga elutruu välimusega dekooridele.

SPM loob lahendusi seinte kaitsmiseks käsipuude, põrkepiirete ja nurgakaitsmete abil.

Põrand vali asjatundjatelt.

COVID-19

Viirusevastases võitluses omavad tähtsat rolli ka ruumis kasutatavad materjalid, kuna viiruse eluiga võib pinnast sõltuvalt olla väga erinev. Käsipuud ja seinad on esmane kokkupuutepind, kuid ka põrandalt võib viirus levida mitmetel juhtudel, näiteks kui eemaldame jalanõud, asetame oma kandekoti põrandale või liigume ruumis ratastooli abil. Gerflor grupp on teinud koostööd viroloogidega ja jõudnud ISO 21702 standardi järgselt tulemusteni, kus SPM käsipuudel väheneb koroonaviiruse hulk 99,9% juba 2h möödumisel ja  99,7% Evercare või Protecsol pinnatöötlusega PVC põrandakatetel. Gerflor lahendused viirusevastaseks võitluseks aitavad meil püsida terved.