SISEUKS

Siseuksed on interjööri kujundamisel oluliseks elemendiks. Puiduspooniga viimistletud uksed lisavad ruumile hubasust. Värvitud uksed võimaldavad luua seinaga harmooniat või vastupidi kontrastvärviga ust esile tõsta. Tahveluksed toovad ruumi ajaloo hõngu ja romantikat, sileuksed esindavad minimalistlikku suunda. Kõrged uksed on suursugused ja väärikad ning hea uudisena ei piira meie siseuksi standardkõrgus.

Vivarec uste valik sisaldab alumiinimumist lengidega puituksi. Leng võib olla nähtamatu, seina sisse peidetud või moodustada õhukese nähtava raami. Mõõtude valik on paindlik ja uks võib ulatuda isegi laeni (kuni 2,72 m), alternatiivina võib  ukse visuaalselt laeni viia ka ülemise tahvli abil. Ukse viimistluste valik on lai, võimaldades lisaks puiduspoonile ja värvile ka mikrotsemendi või peegliga katmist.

Nuda ukselingid esitlevad uudset tehnoloogiat ja ilma rosetita paigaldusviisi. Sobivad hästi magnet lukukorpusega ning  Vivarec sisesutel kasutamiseks, kuid sellega tuleb juba uste tellimisel arvestada.