SISEUKS

Siseuks on interjööri kujundamisel oluline element. Puiduspooniga viimistletud uks lisab ruumile hubasust. Värvitud uks võimaldab luua seinaga harmooniat või vastupidi kontrastvärviga ust esile tõsta. Tahveluks toob ruumi ajaloo hõngu ja romantikat, sileuks esindab minimalistlikku suunda. Kõrge uks on suursugune ja väärikas ning hea uudisena ei piira meie siseuksi standardkõrgus.

Vivarec ukse valik sisaldab alumiinimumist lengidega puituksi. Leng võib olla nähtamatu, seina sisse peidetud või moodustada õhukese nähtava raami. Mõõtude valik on paindlik ja uks võib ulatuda isegi laeni (kuni 2,72 m), alternatiivina võib  ukse visuaalselt laeni viia ka ülemise tahvli abil. Ukse viimistluste valik on lai, võimaldades lisaks puiduspoonile ja värvile ka mikrotsemendi või peegliga katmist.

Prodex uksi pakume hulgimüügina arendusprojektidele. Atraktiivseteks valikuteks on puiduspooniga sileuksed ja värvitud tahveluksed. Ukse maksimaalne kõrgus on 2,40 m.

Nuda ukselingid esitlevad uudset tehnoloogiat ja ilma rosetita paigaldusviisi. Sobivad hästi magnet lukukorpusega ning  Vivarec  ja Prodex sisesutel kasutamiseks, kuid sellega tuleb juba uste tellimisel arvestada.