Privaatsuspoliitika

Vivarec E-poe Privaatsustingimused

Isikuandmete töötlemine

  1. Müüjal on õigus töödelda kliendi poolt esitatud isikuandmeid (kliendi ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress, telefon ning kauba kohaletoimetamise aadress) ja ostude andmeid kooskõlas kehtivate õigusaktidega ulatuses, mis on vajalik eelkõige kliendi poolt e-poes esitatud tellimuse täitmiseks.
  2. Müüja töötleb kliendi isikuandmeid järgmistel eesmärkidel:

Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks

Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks, kliendieelistuste analüüsimiseks ning mh tarbijavaidluste lahendamise eesmärgil.

Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks.

Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks.

  1. 3. Müüja rakendab kõiki meetmeid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.
  2. 4. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Ostja personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Müüjal ligipääs.

Küpsised

vivarec.ee veebilehel kasutatakse küpsiseid. Küpsiste eesmärk on tagada parem kasutajakogemus ja efektiivsem turundustegevus ning koguda kasutusstatistikat Google Analytics abil, mille abil on võimalik mõõta ja parandada veebilehe toimivust.

Küpsis on väiksemahuline tekstifail, mille veebibrauser automaatselt kliendi poolt kasutatavasse seadmesse salvestab. Küpsiseid kasutatakse teabe kogumiseks selle kohta, kuidas klient veebilehte kasutab, et kliendi jaoks veebilehe kasutamist isiklikumaks ja kasutajasõbralikumaks muuta. Küpsised on tihti loodud ka erinevate teenusepakkujate poolt, näiteks Facebook. Küpsisefailid ei ole arvuti jaoks ohtlikud.

Küpsiseid on tavaliselt kas püsivad- või seansiküpsised. Püsivad küpsised jäävad kasutaja arvutisse püsivalt, mida kasutatakse näiteks veebilehe korduvkülastaja äratundmiseks, statistikaandmete kogumiseks vms. Seansiküpsised on ajutised ja kustutatakse, kui kasutaja veebilehelt lahkub või kasutaja brauseri sulgeb.

Kui kasutaja veebubrauseris on küpsised lubatud (vaikimisi tihtipeale on), loetakse seda küpsistega nõustumiseks. Kasutaja saab oma seadmes küpsiste kasutamise ära keelata või küpsised alati kustutada, muutes oma veebibrauseris vastavaid seadeid. Küpsiste mittekasutamisel ei pruugi veebileht korrektselt töötada.