Korgist seinakatted on saanud Muratto näol uue lähenemise. Kasutades 3D vorme ja rõõmsaid värve moodustuvad mängulised ja dünaamilised pinnad.

Organic blocks on naturaalne toode, mis saadakse korgi graanulite ja värvipigmentide pressimisel kompaktseteks plokkideks.

Loodusliku ja ökoloogilise materjalina mõjutab ta ruumi enamgi. Akustika ruumis paraneb 30% tänu korgi helineelduvale omadusele, mida need kolmemõõtmelised disainid toetavad helilainete hajutavusega. Tulemuseks on vähem kaja ja hubasem ruum.

Soojaisolaatorina tuntud kork annab ka lisasoojustuse efekti. Nii ka Organic Blocks, omades soojustakistuse R väärtust 0,47 m2·K/W on ta täienduseks soojapidavuse tõtmisele.

Korgi kerge kaal, olles vaid 1/3 alternatiivsetest seinakatetest, võimaldab seda liimida pea kõikidele seintele.

Muratto disainid on inspireeritud loodusest.

BEEHIVE on kaasaegne ja stilistiline arendus mesikärjest. Muster justkui liigb ja elab, lisades ruumile dünaamilisust, energiat ja emotsiooni.

CHOCK – 4 kuubikut, mis keskelt eenduvad, justkui 4 akent, millest igaüks avaneb ise suunas. Disainitud avarate ruumide jaoks, parim efekt ilmneb distantsilt vaadatuna.

PEAK – koosneb neljast assümmetrilisest kolmnurgast tippudega ülespoole. Korduv muster ja valguse peegeldus tekitab kujutluse mäetippudest.

MINICHOCK – disainitud väiksemate pindade jaoks. Erinevate nurkade all paigutatud väikesed kuubikud moodustavad paeluva mosaiigisarnase mustri.

SENSES – kumerate vormidega liivakella kuju risti paigaldatuna moodustab vahva orgaanilise mustri, mis annab seintele sügavust ja volüümi.

CORK BRICKS – 3 erinevat paksust ja 3 erinevat mõõtu moodustavad looduslikes toonides, rustikaalse välimusega korgist justkui tellisseina.

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.