AGROB BUCHTAL FASSAAD

Agrob Buchtal on üks vanimaid klinker- (ülikõrgel temperatuuril põletatud ekstruuderkeraamika) ja kuivpressitud keraamiliste plaatide tootjaid Saksamaal.
Agrob Buchtal’i valikus on ka spetsiaalselt fassaadidel kasutamiseks mõeldud tooted – sarjad KeraTwin ja KerAion. KeraTwin on saadaval kuni pikkusega 1800 mm. Lisaks sellele on valikus erineva kujuga torud KeraShape, millest saab valmistada žalusiisid.
Fassaadidel kasutamiseks mõeldud tooted on kas täismass- või ekstruuderklinkerplaadid. Plaate saab paigaldada nii ventileeritava fassaadina kui ka traditsiooniliselt seinale liimides.
KeraTwin sarja plaadid võimaldavad tänu oma profileeritud tagaküljele peidetud kinnitust, kasutades ainult vertikaalset aluskarkassi. Karkassi ja kinnitustarvikuid ventileeritud fassaadidele on võimalik tellida Vivarec’i kaudu.
Agrob Buchtal’i fassaadiplaadid on saadaval erineva viimistlustega:
Natura – glasuurimata, looduslikud toonid;
SpectraView – lai valik glasuuritud ühevärvilisi plaate;
Design – dekoratiivsed plaadid, glasuuritud ja glasuurimata.
Fassaadiplaadid on võimalik katta innovatiivse HT-kattega. HT-kate muudab plaadid antibakteriaalseks, samuti annab kaitse sambla, seente ja vetikate eest. Töötlus muudab plaadid hüdrofiilseks, seetõttu on pind isepuhastuv. Ja vähe sellest – 1000 m2 fassaadi puhastab õhku samaväärselt 70 keskmise suurusega lehtpuuga.

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.