SILBONIT – TSEMENTKIUDPLAAT

TEHNILISED OMADUSED

Silbonit tsementkiudplaat on valmistatud kvartsliivast, tsemendist ja tsellulooskiust. Tooted on autoklaavitud. Vastavalt standardile EN12467:2012 on plaatidel vastupidavusklass A , tugevusklass 5, tulekindlus A2-s1, d0.

Silbonit fassaadiplaadid on tule-, mädanemis- , kahjurite- ja seentekindlad ning nende tugevusnäitajad on paremad kui tavalistel tsementkiudplaatidel, mille tugevusklass on reeglina 3.

Itaalia tootja Societa’ Italiana Lastre Spa (firma asutati 1961) valmistab heade tehniliste omadustega vastupidavaid Silbonit tsementkiudplaate juba aastast 1973.

FASSAADIPLAATIDE TOOTEVALIK

Fassaadiplaatide standardmõõdud on 1200×2500 mm ja 1200×3000 mm, paksus 6 kuni 12 mm. Fassaadikattematerjaliks on sobilik kasutada alates 8 mm-paksusega plaati.

Silbonit tsementkiudplaadid on saadaval 12 värvitoonis. Plaate on võimalik tellida mitme erineva pinnatöötlusega – hüdrofoobseks töödeldud, grooved, reljeefne Stripes, Sandblasted või UV-kiirgusega kõvastatud lakiga kaetuna. UV-kiirgusega kõvastatud lakk annab lisaks veekindlusele parema kaitse määrdumise vastu, kergendab graffiti eemaldamist ning annab plaatidele kerge läike. Lisaks on saadaval 3 toonis Surface viimistlusega plaadid.

Laoseisust on saadaval Silbonit antratsiithall sile ja groove pinnaga plaat.

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.