PVC põrandakatted

Gerflor PVC põrandakatted on uuenduslikud, dekoratiivsed ja energiasäästlikud, mille sobilikud kasutuskohad on nii elamud, kaubanduslikud pinnad kui ka tehniliselt spetsiifilised keskkonnad, nagu kõrgtehnoloogiline tööstus, meditsiiniasutused ja haiglad ning suure kasutuskoormusega avalikud ruumid, sealhulgas hotellid, koolid ja lennujaamad. Gerflor on üks maailma juhtivamaid vinüülkatete pakkujaid nii põrandate kui ka seinte jaoks.

Ftalaadivabad PVC põrandakatted

Kaubanduslike ja teiste suure kasutuskoormusega põrandalahenduste puhul os sobilikud peamiselt MIPOLAM homogeensed ja ftalaadivabad PVC põrandakatted ning TARALAY mitmekihiliseled kattematerjalid. Tähelepanu tasub pöörata uuenduslikule PVC vabale ning plastifikaatoriteta põrandakattele MIPOLAM EVO, mis on valmistatud patenteeritud sünteetiliste termoplastsete polümeeride segust.

HOOLDUSVABAD JA VIIRUSEVASTASE TOIMEGA

Vinüülpõrand on kahtlemata äärmiselt funktsionaalne tänu selle kiirele paigaldatavusele, hõlpsale hooldatavusele ja pealmise kihi vastupidavusele. Gerflori poolt patenteeritud kaitsekihi tõttu, milleks on Evercare, PUR+ ja Protecsol, on põranda hooldamine väga lihtne ja ei vaja täiendavat töötlemist ega vahatamist.

LVT PLAADID

Kaasaegne tehnoloogia võimaldab ka loomingulisemat disaini, nagu on näidanud  LVT plaadid CREATION sarja tootevalikuga, kus disainid peegeldavad puitu, kivi, tekstiili ja muid dekoore. CREATION 70 tootesari on võitnud ka prestiižse Red Dot Award 2016 tootedisaini auhinna.

Tehtud tööd: Üürikorterid Manufaktuuri kvartalis

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.