Corian kui materjal on inspireerinud mitmeid disainereid oma kollektsioonide loomisel. Rexa on pühendunud sellest tugeva pinnaga materjalist (Corian ®, Korakril™) nii standardse kui ka kliendi soovide järgi tellitava vannitoa sisustuse tootmisele. Corian’ist valmistatud valamud, vannid, dušialused, integreeritud tasapinnad ja hoiutarvikud kuuluvad kõik Unico kollektsiooni hulka.

Rexa toodete filosoofia ilmnes juba ettevõtte tootmise asukoha valikul. Itaalia Alpi Carniche mäeaheliku jalamile, sügava järvega piirnevasse rahulikku piirkonda ehitas ettevõte oma disaini- ja tootmiskeskuse. See on varustatud päikeseenergial töötava elektrijaamaga, mis on võimeline varustama kogu tootmisprotsessi vajaliku elektrienergia.

Uus mööbli kollektsioon Vision pakub täiesti uut kasutuskogemust ning  muudab vannitoa avaraks ja multifunktsionaalseks ruumiks. Väikese sügavusega kapid koos integreeritud valamuga katavad seinu ning vabastavad ruumi mugavaks olemiseks. Kõik asjad leiame just sealt, kus neid vajame, mitte teises ega kolmandas rivis millegi taga, vaid esiplaanil, kirjeldab oma loomingut disainer Monica Graffeo. Uksed avanevad klapp-laudadeks ja tekitavad mugavad tööpinnad ja just siis, kui neid vajame. Vannitoast saab elegantne koht, kus hoolitseda oma keha eest, kus kõik vajalik on peidus, aga kiirelt leitav ja mugav kasutada.

Compact Living on Rexa vannitoamööbli seeria, mis lähtub väikese ruumi vajadusest ja võimaldab tarvikuid hästi organiseerida. Rohkem lugemist artiklis Funktsionaalne vannituba moodsale naisele.

Tehtud tööd:

Magamistuba Kakumäel

Silmiku Villa

Soodushinnaga Corianist valamute näidised müügis: Vannitoasisustus laos

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.