Corian kui materjal on inspireerinud mitmeid disainereid oma kollektsioonide loomisel. Rexa on pühendunud sellest tugeva pinnaga materjalist (Corian ®, Korakril™) nii standardse kui ka kliendi soovide järgi tellitava vannitoa sisustuse tootmisele. Corian’ist valmistatud valamud, vannid, dušialused, integreeritud tasapinnad ja hoiutarvikud kuuluvad kõik Rexa toodete hulka.

Rexa toodete filosoofia ilmnes juba ettevõtte tootmise asukoha valikul. Itaalia Alpi Carniche mäeaheliku jalamile, sügava järvega piirnevasse rahulikku piirkonda ehitas ettevõte oma disaini- ja tootmiskeskuse. See on varustatud päikeseenergial töötava elektrijaamaga, mis on võimeline varustama kogu tootmisprotsessi vajaliku elektrienergia.

Rexa on pühendunud tugeva pinnaga nii standardsete kui ka kliendi soovide järgi tellitavate (Corian®, Korakril™) vannitoa mööbli, sanitaarkeraamika, segistite ja aksessuaaride tootmisele.

Compact Living on Rexa vannitoamööbli seeria, mis lähtub väikese ruumi vajadusest ja võimaldab tarvikuid hästi organiseerida. Rohkem lugemist artiklis Funktsionaalne vannituba moodsale naisele.

Valamud, vannid, dušikabiinid, integreeritud tasapinnad ja vannitoa aksessuaarid kuuluvad kõik tootevaliku hulka.

Rexa teeb koostööd mitmete hästituntud Itaalia disaineritega nagu Imago Design (seeria Boma), Graffeo (seeria Fonte) ja Mandelli (seeria Hole), et arendada oma kollektsioone. Lisatarvikuid, sanitaarkeraamikat ja segisteid leiab nende Design kataloogist.

Tehtud tööd: Magamistuba Kakumäel

Soodushinnaga Corianist valamute näidised müügis: Vannitoasisustus laos

PÄRINGUVORM

Failiformaadid: jpg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.