Fondovalle tehas on peitunud Põhja Itaalia mägede vahele kauni looduse keskele. Asukoht on üks faktoritest, mis on innustanud loodust austama ja hoidma ning andnud ettevõtte tegevusele rohelise suuna. Loodusel on suur mõju ka Fondovalle toodetele, mille stiil on kaasaegne ja looduslähedane. Hoolsalt valitud pinnatekstuurid on inspireeritud tsemendist, metallist, puidust, kivist ja kangast ning omavahel harmoonias. Iga Fondovalle seeria keraamilised plaadid tagavad meelerahu, kuna nende disaini toetab 50 aastasel kogemusel tuginev tehniline tase. Ühendades ideed ja materjalid, tehnoloogia ja oskused saavutatakse täiuslik toode. Eelkõige on need inimesed, noor ja loominguline kollektiiv, kelle kirg ilu, arhitektuuri ja disaini vastu on ettevõtte suuna määranud. Jagades sidet oma juurte ja neis peituvate väärtustega püütakse igapäevaselt areneda, muutuda paremaks, mõelda suurelt.

Kõik keraamilise plaadi kollektsioonid kannavad edasi kirge oma töö vastu ja emotsiooni, mis sünnib disaini ja kunsti, looduse ja käsitöö kohtumisest.

Pigmento seeria taaselustab vanimad pigmendid, mida meie esivanemad kasutasid enda ja oma ümbruse värvimiseks ning savi kui ajaloolise ehitusmaterjali. Kombineerides iidsete materjalide rikkalikku tekstuuri ja looduslikke pigmente on tulemuseks harmooniline ja igati kaasaegne materjal.

Keynote seeria vihjab ajaloolisele põrandamaterjalile, mis saadi purustatud looduslike kivitükkide segamisel tsemendi, vee ja pigmentidega. Fondovalle disainerid on realiseerinud selle idee kaasaegses ja minimalistlikus võtmes, mis on saadaval õhukeste ja suurte 120×120 ja 120×278 cm plaatidena ja sobib katma nii seinu kui ka põrandaid. Traditsiooniline tehnoloogia pakub laia mõõduvalikut 60×120, 20×120, 80×80 ja 40×80 cm, mida täiendab 2 cm paksune terrassiplaat. Värvigamma ulatub hallidest varjunditest liiva ja kohvi toonideni.

Infinito 2.0 esitleb majesteetlikku marmorit tehniliselt täiusliku keraamilise plaadi eelistega. Kogu seina katvad mõõdud ja 5 plaadi ulatuses jätkuvad mustrid tagavad luksusliku välimuse. Lisaks valgetele calacatta ja statuario dekooridele on valikus värvikamaid ja julgemaid mustreid.

Res Art seeria pakub värvi ja struktuuri. Vaha meenutav siidjas pind lausa kutsub end katsuma.

Urban Craft ja Action on industriaalsed, julged ja loomingulised, kus vanale tehaseruumile omaselt katavad betooni pinda rooste, kriimud ja värviplekid.

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.