Marazzi gruppi kuuluv Ragno on rajatud 1949. aastal ja on seega üks vanimaid ja tuntumaid Itaalia keraamiliste plaatide kaubamärke. Samasse Marazzi gruppi kuuluvad ka mitmed teised Itaalia keraamiliste plaatide tootjad, nende hulgas ka nimekangelane Marazzi ise.

Keraamilised plaadid on laialt levinud siseviimistlusmaterjal, mille valikul saab lähtuda kasutuskohast ja stiilist. Ragno kodulehel on plaadiseeriad nende valikute põhjal eelsorteeritud. Põrandaplaatide puhul on oluline jälgida pinnatugevuse kõrval ka libisemiskindlust. Uus innovaatiline StepWiseTM tehnoloogia tagab plaatide libisemiskindluse ja turvalise kasutuse, olles vastavuses kõikide regulatsioonidega, kuid jätab samal ajal pinna meeldivalt siledaks. Neid on meeldiv puudutada ja lihtne hooldada.

Teine oluline innovatsioon on Clean Out antibakteriaalne kaitse. Hõbedaioonide lisamine plaadi pinnale toimub enne keraamika põletamist ahjus 1200 °C kuumuses ja tänu sellele kestab kaitse materjali eluea lõpuni. Uudne töötlus elimineerib 99.9% kahjulikest bakteritest ja mikroobidest, eemaldab ebameeldivad lõhnad, parandab pinna puhastatavust ning on ohutu inimestele ja loomadele ka kokkupuutel toiduainetega.

Storie on austusavaldus keraamika ajaloole, koondades enda alla mitmed väikeste mõõtude ja käsitöö hõnguga plaatide seeriad. Traditsioonilisele välimusele vaatamata  on plaadid moodsa ilmega ja  toodetud  kaasaegse tehnoloogiaga.

Incanto seeria koondab luksuslikud marmorid suuremõõtmeliste kogu seina katvate ja tavapäraste mõõtudega plaatide valikusse. Kokku 7 erinevat mõõtu, alustades 30×60 ja lõpetades 120×278 cm suurustega.

Eterna kollektsioon pakub pehmetes toonides kivimite jäljendeid, kus võime leida kivististe kujutisi ja marmori tükke. See on materjal, millega luua kaasaegseid ja helgeid ruume nii koduseks olemiseks kui ka avalikuks kasutamiseks.

Ossimori on uus puidu välimusega seeria, mille ekstra matt pealispind mõjub väga realistlikult ja toob esile puidu eheda ilu.

Ragno tootevalikus ei puudu ka terrassiplaadid.

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.