Tegemist on maailma juhtivaima keraamiliste põranda- ja seinaplaatide tootjaga alates 1969. aastast.

Portselanist põrandaplaatide seast hindavad meie kliendid kõige enam klassikalist Veneetsia terratsot meenutavat elegantset marmori motiivi seeriatest MARVEL ja KONE. Nende seas, kes otsivad kaasaegset kõrgtehnoloogilist disaini, on enim hinnatud niiske vaigu välimust pakkuv seeria DWELL ning pehmeid ja jahedaid halle toone hõlmav seeria ARKSHADE.

Paljude seeriate puhul pakub Atlas Concorde lisaks põrandaplaatidele ka stiililt kokkusobivaid glasuuritud seinaplaate, nagu näiteks mitmesugustes MARVELi seeriates ja seerias DWELL. Seinadisainide seas on väga populaarne ka uus betoonist välimusega seeria MEK.

Lisaks standardsetele matt-, lihvitud ja läikivatele pindadele pakub Atlas Concorde mitmete seeriate puhul ka struktureeritud pinnaviimistlust, tagades näiteks kõrgema libisemiskindluse, mida oleks vaja niisketes ruumides, õues või treppidel. Seinaplaatide hulgas on saadaval ka trendikas 3D tekstuuriga pinnaviimistlus.

Mitmed seeriad sisaldavad 20 mm paksuseid libisemiskindlaid plaate, mis on mõeldud paigaldamiseks õue terrassidele või teeradade sillutiseks, nagu näiteks puidu imitatsiooni pakkuvad seeriad AXI ja ETHIC PRO või kivi imitatsiooniga seeriad MARVEL ja TRUST.

ARKSHADE ja KONE seeriates ning kõikides MARVEL kollektsioonides on saadaval ka 9 mm paksused 240×120 cm XL keraamilised plaadid, mis on mõeldud paigaldamiseks nii põrandale ja seinale kui ka fassaadidele.

PÄRINGUVORM