Atlas Concorde näol on tegemist maailma juhtivaima keraamiliste põranda- ja seinaplaatide tootjaga alates 1969. aastast.

Täismass põrandaplaatide seast hindavad meie kliendid kõige enam klassikalist Veneetsia terratsot meenutavat ja elegantset marmori motiivi esitlevaid MARVEL seeriaid. Nende seas, kes otsivad kaasaegset kõrgtehnoloogilist disaini, on enim hinnatud metalli efekti kajastav BLAZE, niiske vaigu välimust pakkuv seeria DWELL ning betooni väimust ihkavatele võiks esile tõsta uut seeriat RAW ja BOOST.

Paljude seeriate puhul pakub Atlas Concorde lisaks põrandaplaatidele ka stiililt kokkusobivaid glasuuritud seinaplaate, kuid seintel kasutamiseks sobivad hästi ka põrandale mõeldud täismass plaadid.

Lisaks standardsetele matt-, lihvitud ja läikivatele pindadele pakub Atlas Concorde mitmete seeriate puhul ka struktureeritud pinnaviimistlust, tagades näiteks kõrgema libisemiskindluse, mida oleks vaja niisketes ruumides, õues või treppidel. Seinaplaatide hulgas on saadaval ka trendikas 3D tekstuuriga pinnaviimistlus.

Mitmed seeriad sisaldavad 20 mm paksuseid libisemiskindlaid plaate, mis on mõeldud paigaldamiseks õue terrassidele või teeradade sillutiseks, nagu näiteks puidu imitatsiooni pakkuvad seeriad AXI ja ETIC PRO või kivi imitatsiooniga seeriad DOLMEN PRO ja TRUST. Üldine mõõtude suurenemise trend jätkub ka õueplaatide osas ja nii ulatuvad need 2 cm paksused tahvlid lausa 120×120 cm suurusteni.

Innovatsioon keraamika tööstuse arengus on toonud meid XL-suurusteni, pakkudes 120×278 cm suuruseid tahvleid, millega saab katta seina maast laeni. Uudne tehnoloogia lubab samas viia plaadi paksuse miinimumini,  vaid 6 mm-ni ja seda nii seinal kui ka põrandal kasutamisel. Ventileeritava fassaadi materjalina on suuremõõtmelised keraamilised plaadid leidnud samuti kasutuskoha. Dekooride valik selles XL-seerias hõlmab kivi, marmorit, terrazzot, betooni ja metalli.

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.