VANNITOASISUSTUS

Oskuslikult valitud vannitoasisustus on funktsionaalne ja kauakestev.

Segistid. Cea Design’i on toonud oma valdkonna tippu kvaliteetsed ja minimalistliku disainiga roostevabast terasest segistid. Ritmonio elegantsed segistid üllatavad laia materjalide ja viimistluste valikuga.  Demm toodete hulgast leidub lihtsamat ja ka klassikalisemat valikut.

Valamud ja vannitoamööbel.  Rexa on spetsialiseerunud Corian’i töötlemisele, millest valmib kogu vannitoasisustus: valamud, vannid, aksessuaarid ja ka vannitoamööbel. Moab 80 valamute materjaliks võib olla keraamika, metall, betoon või uuenduslik fiiberklaas, sinna juurde kuulub mööbel ja aksessuaarid. Valdama toodete hulgast võib esile tõsta peene serva ja moodsa joonega keraamilisi valamuid. Artceram pakub keraamilisi seinale kinnituvaid, tööpinna peale paigaldatavaid ja ka põrandale toetuvaid valamuid  Lisainfot leiab vannitoamööbli jaotusest.

Vannid ja dušinurgad. Rexa vanni materjaliks on Corian või Korakril, mis lisaks valgele on saadaval ka mitmetes moodsates toonides. Casa di Vanna kivivannid on elegantse joonega ja saadaval nii läikiva kui ka mati pinnaga. Moab 80 tootevalikus leidub innovaatiline fiiberklaasist vann. Hafro pakub nägusat kivivanni Calle seina äärde paigaldamiseks ja mitmeid dušinurga lahendusi.

Sanitaarkeraamika. Artceram on spetsialiseerunud sanitaarkeraamika tootmisele ja siit leiab nii seinasisese loputuskastiga kui ka klassikalise tsisterniga versioone. Valdama on keskendunud innovaatilistele ilma servata lahendustele. Rexa ja Moab 80 pakuvad oma kollektsioonidega sobivaid tooteid.

Aksessuaarid. Moab 80 metallist hoidikute süsteemid võimaldavad paindlikke lahendusi. Rexa aksessuaarid sobituvad  hästi nende vannitoasisustuse toonidega. Ritmonio hoidikute disain ühildub segistite omaga.