CEA-Design’i loominguliseks jõuks on insener Natalino Malasorti koos oma äripartneri Roberta Bertacco’ga. 1984. aastal otsustas hüdraulikainsener Malasorti anda oma tehnilise kogemuse arhitektide, ehitusfirmade ja arendajate käsutusse, luues konsultatsiooni ja ekspertiisifirma CEA (Center for Alternative Energy). Selle 30-aasta taguse nimevalikuga oli juba selge, et eesmärgiks ja pühendumuseks saab keskkonna-ja energiasäästlikkus ning 100%-line taaskasutus, mis siiani iseloomustab seda firmat.

Alates 2007. aastast pakub CEA-Design unikaalset valikut kõrgeima klassi roostevabast terasest segistitest (AISI 316), mida iseloomustab puhas ja funktsionaalne disain (näiteks seeriad NEUTRA, ZIQQ või GIOTTO), mis on ajatu ning määratud kestma igavesti.

Iga CEA-Design’i segisti, milles on kasutatud kõige uuemaid Natalino Malasorti poolt välja töötatud ja patenteeritud veesäästu tehnoloogiaid, on käsitsi kokku pandud ning sisaldab erinevaid osi, mis on kõik disainitud ja toodetud samas, parima kvaliteediga komponente tootvas ja parimat toorainetkasutavas firmas. Näiteks on käsiduši voolik valmistatud mitte tavalisest kummist, vaid kasutatud on spetsiaalset Delrin®kummi, mis on välja töötatud Dupont’i poolt.  Delrin® kummi tugevus ja jäikus on võrreldav terasega. Materjal on väsimis-, kulumis- ja kraapimiskindel.

Segisti- ja dušikollektsioonide kõrval pakub CEA-Design ka laia valikut vannitoa aksessuaare ning kõrgtehnoloogilist laeventilaatorit (TWO), mis aitab kokku hoida küttekulusid õhukihtide segamise teel.

PÄRINGUVORM

Failiformaadid: jpg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.