CEA-Design ühendab loomingulise jõuna insener Natalino Malasorti ja tema äripartneri Roberta Bertacco. 1984. aastal otsustas hüdraulikainsener Malasorti anda oma tehnilise kogemuse arhitektide, ehitusfirmade ja arendajate käsutusse, luues konsultatsiooni ja ekspertiisifirma CEA (Center for Alternative Energy). Selle 30-aasta taguse nimevalikuga oli juba selge, et eesmärgiks ja pühendumuseks saab keskkonna-ja energiasäästlikkus ning 100%-line taaskasutus, mis siiani iseloomustab seda firmat.

Alates 2007. aastast pakub CEA-Design unikaalset valikut kõrgeima klassi roostevabast terasest segistitest (AISI 316), mida iseloomustab puhas ja funktsionaalne disain (näiteks seeriad NEUTRA, ZIQQ või GIOTTO), mis on ajatud ning määratud kestma igavesti.

Iga CEA-Design segisti, milles on kasutatud kõige uuemaid Natalino Malasorti poolt välja töötatud  veesäästu tehnoloogiaid, on käsitsi kokku pandud ning sisaldab samas ettevõttes toodetud kõrgekvaliteetseid ja parimast toorainest valmistatud komponenete. Näiteks on käsiduši voolik valmistatud mitte tavalisest kummist, vaid  spetsiaalsest Delrin®kummist, mis on välja töötatud Dupont’i poolt.  Delrin® kummi tugevus ja jäikus on võrreldav terasega. Materjal on väsimis-, kulumis- ja kraapimiskindel.

Segisti- ja dušikollektsioonide kõrval pakub CEA-Design ka laia valikut vannitoa aksessuaare ning kõrgtehnoloogilist laeventilaatorit (TWO), mis aitab kokku hoida küttekulusid õhukihtide segamise teel.

Cea segistid on sobivaks täienduseks Rexa ja Moab80 vannitoamööblile.

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.