Decoratori Bassanesi asutati Itaalias 1988. aastal ja koheselt saavutati turul positsioon kaubamärgina, mis väärtustab kunsti ja käsitsi valmistatud  keraamilisi plaate. Pindade ilu demonstreerimine ja traditsioonide laiendamine on alati olnud ettevõtte peamine eesmärk. Täna esitleb Decoratori Bassanesi end turul uuenenud välimusega, säilitades pindade dekoreerimise teema, mida käsitletakse kaasaegses ja unikaalses võtmes.

Innovatsioon ja tähelepanu detailidele, mis on ettevõtte põhiväärtused, läbivad kõiki tootmisahelaid alates materjalide valikust kuni kõige progressiivsemate tehnikatega katsetamiseni.

Wabi Sabi on uus looduslikust ebatäiuslikkusest inspireeritud kollektsioon. Selle nimi tähendab sõna-sõnalt “ebatäiuslikku ilu”, kontseptsiooni, mis iseloomustab Jaapani maailma käsitööd ja protsesse, mis põhinevad väikeste puuduste aktsepteerimisel. Wabi-Sabi kontseptsiooni tuumaks on kahestumine ja nii iseloomustavad ka disainer Federica Biasi kollektsiooni kaks erinevat, kuid üksteist täiendavat tekstuuri.

Esimesel, Wabil, on tihe tekstuur, mis on rikkalik, kuid üllatavalt kerge. Pind, mille mõistmiseks tuleb teda vaadelda lähedalt ja õrnalt puudutada. Teine, Sabi, tekitab uudishimu juba kaugelt ning uhkeldab otsustavama ja rangema pinnaga. Nende kahe ühendamiseks on disainer loonud kolmanda plaadi Full, mis jätkab sama värvigammat sileda pinnaga.

Keiji Takeuchi loodud kollektsioon Shades mängib valguse ja varjuga. Delikaatsed 3D triibud rikastavad ühevärvilise plaadi pinda. Reljeef on piisavalt õrn kasutamiseks ka põrandaplaadina, pakkudes just vajalikku libisemiskindlust.

Segments seeria kasutab lihtsat joont, mille kordused annavad tugeva visuaalse mõju. Guglielmo Poletti on selle põneva kollektsiooni autoriks. Tänu paljudele võimalikele konfiguratsioonidele ja toote enda variatsioonidele muutub minimalistliku iseloomuga muster rafineeritud sisekujunduseks.

Vertikaalsete ja horisontaalsete tasapindade geomeetria muudab keraamilise plaadi pehmeks nagu riie või kudum seerias Tartan. Saksa disainer Sebastian Herkner katsetab selle seeriaga sisekujunduse piire püüdes luua uusi aistinguid

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.