Muraspec on sünteetiliste seinakatete ja reljeefse pinnagapaneelide tootja Suurbritanniast. Firma ajalugu ulatub 125 aasta taha.

Sünteetilised seinakatted

Muraspec kombineerib PVC häid omadusi  (painduvus, kulumiskindlus, puhastatavus, B-klassi tulekindlus) silmapaistvate hügieeniliste omadustega (ei eralda lenduvaid orgaanilisi ühendeid, antibakteriaalne pind). Tootmine vastab ökoloogilistele põhimõtetele, toodetele on väljastatud BRE-sertifikaat (Muraspec’i seinakatete keskmine tulemus on 0,2 ökopunkti/m², keskmise eurooplase ökoloogiline mõju on 100 ökopunkti).

Muraspec’i tooted sobivad oma omaduste tõttu ideaalselt traditsioonilise tapeedi alternatiiviks suure kasutuskormusega kohtades nagu hotellid, restoranid, bürood, haiglad ja koolid. Standardtootevalik hõlmab sadu erinevaid mustreid, mida pidevalt uuendatakse. Samuti on võimalik tellida enda kujundusega seinakatteid. Paljudel Muraspec’i toodetel on IMO-sertifikaat, mida nõutakse laevaehituses kasutatavatele materjalidele.

Reljeefse pinnaga MDF-paneelid

Muraspec’i tootevalikus on reljeefse pinnaga paneelilde sari „Impressions“. Valikus on palju erinevaid mustreid. Põhiplaadiks on 1200×2400 mm MDF-plaat, mis on freesitud reljeefseks ning vastupidavuse tagamiseks lamineeritud. Valikus on 31 eri mustrit, mida saab üle 50 eri laminaadiga viimistletult. Paneele saab paigaldada tehase poolt pakutavat süsteemi kasutades või kruvida seinale. Paneelide valmistamiseks on kasutatud FSC-sertifitseeritud MDF-i , mis sisaldab 80% taaskasutatud materjali. Saadaval on ka tulekindlamad (C-s3, d0, tavapaneel D-s3, d0) ja formaldehüüdivabad paneelid. Tooted on kavandatud ja valmistatud Suurbritannias.

PÄRINGUVORM

Failiformaadid: jpg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.