Ston mosaiikplaadid hõlmavad endas innovaatilisi materjale, trendikaid värve, head teenindust  ja mõistlikke hindu. Pidev uurimistöö võimaldab Stonil pakkuda laia valikut laos saadaolevaid kollektsioone. Nende kõrgelt kvalifitseeritud ja dünaamiline meeskond hoolitseb teie projektide ja erilahenduste eest.

Ston –  näpumosaiik ja kit-kat, keraamika oma väikseimas suuruses, mängides värvide ja vintage-effektidega, muutub võtmeelemendiks ja annab kaasaegsele ruumile isikupära. Traditsioonide austajale ka klassikaline klaasmosaiik, mis on rikastatud uute kujude, värvide ja erinevate materjalidega.

Hydre – erinevatest materjalidest mosaiigi kombinatsioonid ja valamud

PanDan – erinevate materjalide ja pindade harmoonia. Siit leiame lisaks mosaiigile tapeete, värvi ja mööblit, mis aitavad kaasa „total look“ loomisele.

Coriandoli – uudne materjal “vitro-gres”. Tehnoloogia, mis taaskasutab klaasipulbrit ja võimaldab saada kompaktset, väga kõrgete mehaaniliste omadustega ja täiesti mitteimavat materjali, mis on plekkidele vastupidav.

Email ja erilahendus – rohkem kui 50 kujundit, 130 värvi ja kaks viimistlust (läikiv ja matt) võimaldavad mängida lõpmatu arvu kombinatsioonidega.

Pavé – mosaiik kui kunst. Siin leidub nii traditsioonilises tehnikas ja piksliteks taandatud mosaiikpilte.

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.