Juba 50 aastat on GranitiFiandre portselanplaadid näidanud keraamiliste plaatide tootmistehnoloogias välja tipptaset. Ettevõte on investeerinud pidevalt viimase aja robotiseeritud seadmetesse, et pakkuda paindumatu järjekindlusega kõrgkvaliteetseid keraamilisi plaate.

Fiandre oli esimene ettevõte, mis tegi suuri investeeringuid uude tehnoloogiasse, mis võimaldas toota XXL suurusega keraamiliste plaate mõõtudega 150×300 cm ja paksusega kõigest 6 mm, mis on nüüd MAXIMUMi seerias saadaval mitmetes erinevates versioonides. Üheks unikaalsemaks nende seas on seeria PRECIOUS STONES, milles on keraamilisele alusele kantud õhuke sünteetiline vaigukiht eesmärgiga luua hämmastavalt sügavaid looduslikke materjale meenutavaid mustreid ja toone, nagu merevaigus, malahhiidis, sinises ahhaadis, oonüksis ja karneoolis.

Fiandre kõige populaarsemate disainilahenduste seas on ülimalt kaasaegsed seeriad FAHRENHEIT ja CORE SHADE, looduslikku kivi imiteeriv FJORD ja NEO GENESIS ning klassikalist elegantsi pakkuv seeria MARBLE LAB.

PÄRINGUVORM