Keraamiliste plaatide tootjate kataloogidega tutvumine võib osutuda pettumust valmistavaks kogemuseks, kuna paljud ettevõtted tihtipeale kopeerivad seda, mida trendiloojad edukalt välja on töötanud. Ceramiche Settecento puhul see nii ei ole, sest antud ettevõte on oma disaini originaalsuse poolest alati teistest eristunud.

Sama võib öelda ka näiteks puidu imitatsiooniga keraamiliste plaatide kohta, mis on põhiliselt üks temaatikatest, mille on kaasanud oma tootevalikusse praktiliselt kõik tootjad. Settecento tõlgendab seda temaatikat originaalsel viisil seeriatega nagu näiteks WOOD DESIGN ja SQUARE, milles on kombineeritud omavahel nii puit kui ka marmor.
Veel üks viimaste aastate populaarne disainiteema on keskendunud kuusnurksetele plaatidele. Üheks selliseks Settecento seeriaks on MATIERE, mis mängleb originaalse seinakaunistuse loomisel lisaks kujule ja värvile ka plaatide toore tekstuuriga.

Mõnikord ei ole vaja hakata uuesti ratast leiutama. Seetõttu võib vana maamaja põranda maalähedase stiili loomisel osutuda teinekord kõige ideaalsemaks variandiks traditsiooniliste materjalide reprodutseerimine kaasaegsete tehnikate abil, nagu suudab seda suurepäraselt saavutada näiteks seeria PROXI.

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.