Nadis Design on sündinud püüdlusest leida ja tuua esile materjali ehe olemus. Nii on kõrvale heidetud kõik üleliigne ja panustatud materjalide kvaliteedi ja omaduste täiustamisele. Valikus on esindatud keraamilised plaadid, tsementplaadid ning terrakotast vormitud dekoratiivsed vaheseina elemendid. Disain on osa nende meeskonna DNA-st. Olles praktilised ja tugeva kriitilise meelega luuakse tooteid, mis sobivad kaasaegsesse minimalistlikku keskkonda.

Galdana kollektsioon pakub looduse puhtusest inspireeritud ajatut ilu. 4 maalähedast tooni, 3 pinnastruktuuri on saadaval 11 erineva mõõduga ja pakuvad võimalusi nii seinte kui põrandate katmiseks.

Seeria Pols on segu terrazzo nostalgiast ja vahemere liivarandadest, mida iseloomustavad mahedad pastelsed toonid ja helklevad merekarbi killud. Autoriks oleva tootedisainer Francesc Rifé stuudioga Barcelonas on loodud seeria on esimeseks koostööprojektiks. Disaineri jaoks on olulisel kohal käsitööga seotud traditsioonid, ausad materjalid ja geomeetrilised proportsioonid.

Sembra kollektsiooni inspiratsiooniallikateks on olnud taaskasutus ja biolagunev paber, nisukliid ja seemned. Disainer Jorge Herrera lähenemist iseloomustab selge tasakaaluotsing läbi lihtsuse, funktsionaalsuse ja ilu.  Tema stiili tugisambad kajastuvad ka loodud kollektsioonis, mis pakub tasakaalu innovatsiooni ja looduslikkuse vahel.

Croma kollektsioonis on 7 julget värvi, mille variatsioonid annavad 15×15 mõõdus plaadile elujõulise ja optimistliku iseloomu.

Ginza  tsementplaadid  on loodud siseseinte katmiseks. 10×20 mõõdus materjal võlub ehedate toonide ja tsemendile omase siidja pinnaga. Dekoorplaadi abil saab lisada põnevust ja isikupära.

Roberta ja Matilda vaheseina elementide materjaliks on terrakota, mille esteetilised ja funktsionaalsed omadused on ületamatud. Savist valmistatud elemendid ei kogu tolmu, on hallituse ja bakterivabad ning katsudes toasoojad. Modulaarne olemus ja käsitööline iseloom võimaldab luua erinevaid kompositsioone ja lõpmatuid dekoratiivseid lahendusi.

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.