Dado määratleb end kaleidoskoopilise keraamika tootjana. See termin tähistab suurepäraselt tõeliselt suurt keraamiliste plaatide valikut, mida kontsern toodab kolme kaubamärgi Dado, Rubiera ja Cotto Petrus all. Nende topeltpõletatud glasuuritud seinaplaadid ja glasuuritud portselanist põrandaplaadid hõlmavad kõiki peamisi dekoratiivseid stiile alates puidu imitatsioonist kuni kivi ja tsemendi motiivideni, rikkaliku mustriga klassikalisest marmorist kuni minimalistlike kaasaegsete pindadeni. Tänu hiljutisele investeeringule tipptasemel digitaalsesse dekoratsiooni-tehnoloogiasse suudab Dado rahuldada mis tahes mahuga tellimusi kiiresti ja kõige konkurentsivõimelisema hinnaga. Hoolimata sellest, et Dado portselanplaadid on glasuuritud, sobivad need suure läbikäidavusega kohtadesse just tänu glasuuri kõvadusele, mis ulatub enamikes kollektsioonides PEI V tasemeni. Suurem osa nende põrandaplaatidest omab ka suurepäraseid libisemiskindluse klasse R10 ja R11.

Laia valiku osas oleme keskendunud peamiselt järgmistele seeriatele: Dado GARE DU NORD, MARMI PREGIATI ja WALLPAPERS (tapeedid). Rubiera: CONTEMPORARY (kaasaegsus), NAMUR, NUANNCE (varjund) ja TIMELESS (ajatus).

Dado ULTRA tootevalikus on 17-18 mm paksused plaadid, mis on mõeldud kasutamiseks välises interjööris, nagu näiteks terrassidel, katusealustel või aiaradadel, kuna plaate on võimalik paigaldada ka ilma liimita, olles paigutatud lahtiselt kruusale, liivale või rohule.

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.