Frevini kui põrandate disainistuudio püüab eristuda tavapärasest masstootmisest. Põrand on kui kunst ja parkett on sealjuures oluline tööriist. Paralleeli tõmbamine kunstiga on üsna asjakohane, annab ju kalasabaparkett või lai tammelaud ruumile vastava isikupära ja stiili. Puidu soojus muudab ruumi hubaseks ja lai toonivalik avab kujunduses piiramatud võimalused. Frevini on koht, kus sünnivad head ideed. Koostöös disaineritega otsitakse uusi värvitoone ja viimistlusvõimalusi, unikaalseid lähenemisi, mille abil luua stiilset interjööri. Frevini parketi pealispinnaks on tamm, mida toonitakse laias värvispektris. Naturaalse tamme värvist tumedam toon saavutatakse spooni suitsutamisega, mida tumedam toon, seda tugevamalt puitu suitsutatakse. Selline suitsutamme tootmisviis tagab läbivärvitud väärispuu spooni ja pealispinna vigastamisel paistab alt ka sarnases toonis materjal, mistõttu vigastused ei torka silma. Suitsutamise protsess suurendab puidutooni variatsioone ja seetõttu on tulemus kirjum ja elavam, kui peitsitud tooted. Toonide valikust leiab sobivat igasse interjööri, nii sünnib  kaasaegne ja moodne kodu või väärikas ja klassikaline villa. Pinna viimistluseks on sõltuvalt toonist kas UV õli või matt lakk, pind on kas harjatud või siledaks lihvitud.

Parkett valmistatakse rätsepatööna ja igat tooni on võimalik tellida kogu mõõduvalikus: tammelaud laiusega 152 või 192 mm ja ekstra lai laud 242 mm, lipp-parkett ning kalasabaparkett laiustega 70, 90, 120 mm ja peen prantsuse kalasaba ehk Chevron 45º väärikate laiemate lippidena. Lisaks mõõdule on valikus selektsioonid: selekt, natuur, klassik ja karakter, mille kohta on pildid ja täpsemad kirjeldused.

Iga projekt on väljakutse, mis paneb Frevini meeskonda arenema ja turu ootustega kaasas käima, ikka hingematvate interjööride saavutamiseks, klientide unistuste täitmiseks ja õnneliku kodu nimel. Tootevalikuga saab tutvuda Frevini kodulehel.

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.