Lea Ceramiche on üks maailma eristuvamaid ja loomingulisemaid keraamiliste plaatide tootjaid. Viimastel aastatel on ettevõte loonud oma kollektsioonide kujundamiseks ning uuenduslike rakenduste väljatöötamiseks koostöö tuntud disaineritega nagu Diego Grandi (Guzzini, Brunello Cuccinelli), Patrick Norguet (Christian Dior, Guerlain, Jean Paul Gaultier, Renault, MOMA New York) ja Lenny Kravitz Design ning maailmakuulsate arhitektidega nagu Zaha Hadid (2012. aasta Londoni olümpiamängude veespordi paviljon, BMW bürookompleks Leipzigis, Chaneli Mobile Art Hongkongis) ja Fabio Novembre (FC Milano peakorter, sealhulgas Mondo Milano muuseum ja Cucina Milanello restoran). Koostööst Ferrucio Lavianiga (disainer ja kunstiline juht ettevõtetes Kartell, Flos, Moroso ning sisekujundused firmadele nagu Dolce & Gabbana, Missoni, Emilio Pucci, Zara, Citroen, Renault, Swarovski, Veuve Cliquot, Hansgrohe jt) on sündinud kollektsioon MASTERPIECE, milles Master tähistab minimalistlikku betoonilaadset plaati ja Piece retro toonides terratsot. Kollektsioon koosneb justkui nootidest, millest igaüks võib komponeerida oma meistriteose.

Hea tootekujundus ei pea tingimata olema keerukas. Loodus on ise suurepärane kunstnik ja seda tõestab ka seeria SYNESTESIA, mis haarab endasse looduslike marmorite lummava ilu ja taasesitab seda tehniliselt täiusliku keraamilise materjalina. Suuremõõdulised (kuni 120×278 cm) plaadid pakuvad arhitektuurile ja interjöörile uusi ja enneolematuid väljavaateid. Materjali kõrge tehniline tase koos Protect® tehnoloogia antibakteriaalse toimega muudab põranda- ja seinakatted tervislikuks ja ohutuks.

Erinevat tüüpi kivimite ja marmori sümbioos annab kollektsioonis ANTHOLOGY tulemuseks 5 tugevat ja eksimatut karakterit, 5 erineva tonaalsusega materjali, mis annavad tunnistust ambitsioonikast väljakutsest, jäljendada looduse ammendamatut loovust.

Disaini originaalsus võib peituda niihästi vormis kui ka mustris, nagu toovad esile seeria WATERFALL  trapetsid, mis võimaldavad luua erinevaid mustrikombinatsioone. Mida suuremad on plaadi mõõdud, seda paremini tulevad esile kiltkivile iseloomulikud voogavad jooned ja pinnastruktuurid.

NEXTONE lummab maalähedaste toonide ja looduskivile iseloomuliku vaoshoitud iluga, mida täiendavad õrna graveeringut meenutavad mustrid.

Lea Ceramiche jaoks arhitekt Fabio Novembre poolt loodud seeria CONCRETO on moodsa arhitektuuri sümboliks, mis puhta tausta ja dekoratiivse mustri ühendusena ülistab betooni ilu.

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.