Rahvusvahelise Panaria Groupi kontserni kaubamärk Lea Ceramiche on üks maailma eristuvamaid ja loomingulisemaid keraamiliste plaatide tootjaid. Viimastel aastatel on kontsern loonud oma kollektsioonide kujundamiseks ning uuenduslike rakenduste väljatöötamiseks koostöö tuntud disaineritega nagu Diego Grandi (Guzzini, Brunello Cuccinelli), Patrick Norguet (Christian Dior, Guerlain, Jean Paul Gaultier, Renault, MOMA New York) ja Lenny Kravitz Design ning maailmakuulsate arhitektidega nagu Zaha Hadid (2012. aasta Londoni olümpiamängude veespordi paviljon, BMW bürookompleks Leipzigis, Chaneli Mobile Art Hongkongis) ja Fabio Novembre (FC Milano peakorter, sealhulgas Mondo Milano muuseum ja Cucina Milanello restoran). Seetõttu on Lea meelepäraseks valikuks just nende seas, kes eelistavad kunstipäraselt disainitud keraamikat.

Hea tootekujundus ei pea tingimata olema keerukas. Loodus on ise suurepärane kunstnik ja seda tõestab ka seeria WATERFALL edu meie klientide seas, tuues esile pinnavärvid, mis meenutavad küütlevaid settekivimeid. Sama edukas on ka seeria DREAMING, mis jäljendab marmori ja oonüksi sügavaid mustreid. Loodus võib olla disaineri jaoks ka esialgne inspiratsiooniallikas. Näiteks on seeria CLIFFSTONE loonud keraamilised kivimid, mida looduses õigupoolest ei eksisteerigi.

Disaini originaalsus võib peituda niihästi vormis kui ka värvis, nagu toovad esile seeria MAUK kolmnurgakesed ja trapetsid, mis on osa kõigest 3 või 5 mm paksusest SLIMTECHi lamineeritud portselanist, muutes selle tänu õhukesele paksusele ideaalseks materjaliks renoveerimisel, ilma et peaks maha lammutama olemasoleva põrandakatte.

PÄRINGUVORM