Fragmenti mosaiikplaadid sündisid kirest disaini ja interjööri vastu, ühendades traditsioonilise materjali kaasaegse vormiga. Sa ei pea karjuma, et sind märgataks, oli loojate motoks ja nii pakub Fragmenti kit-kat mosaiik vaoshoitud ja ehedat ilu.

Cotto materjalideks on MAA ja VESI, mis peale pressimist ja vormimist saavutab oma kuju. ÕHK aitab eraldada liigse niiskuse järgmise 42 tunnise kuivamise perioodil. TULI annab materjalile tema iseloomu ja tugevuse.

Fragmenti Cotto juured on Toskaana piirkonnas, Ema ja Greve jõgede orgudes, kus leidub Galestro savi, millest tuleneb selle piirkonna materjalile ainuomane värv ja suurepärased tehnilised omadused. Kuivatatud plaatide harjamine puhastab pressimise jäljed ja annab cottole omase harjatud pinna ja naturaalse välimuse.

Fragmenti mosaiigid Corto ja Lungo saabuvad võrgule paigaldatult 2 mm vuugivahega. Suuremad mõõdud 48×148 ja 48×298 on pakitud lahtiselt ja on põrandale paigaldamiseks sobilikumad. Kuna cotto ei ole külmakindel materjal, ei tohi seda Eesti kliimas välitingimustesse paigaldada.

Mosaiigi saabudes võib selle pinnal esineda valkjaid laikusid, mis on materjali omapäraks ning vajab eemaldamist happelise vahendiga peale materjali paigaldamist. Lihtsa hoolduse tagamiseks soovitame katta cotto pind spetsiaalse kaitsetöötlusega ja põrandatel lisaks ka vahaga. Palume tutvuda paigaldus-ja hooldusjuhistega, nii on tagatud pilkupüüdev interjöör.

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.