ETALBOND alumiinium komposiitplaat

Etalbond  alumiinium komposiitplaat

Kreeka päritoluga Etalbond alumiinium komposiitplaadid  oma laia dekoorivalikuga rahuldavad ka kõige nõudlikuma maitse. Valikus on lisaks tavapärastele ühevärvilistele ja metalliktoonidele ka vase- kivi- ja puiduimitatsioonid. Materjal on kerge, jäik ning ilmastikukindel. Seda on lihtne paigaldada.

Valmistustehnoloogia ja mõõdud

Etalbond ja Etalbond FR (tuletundlikkus B-s1,d0) on kihilised komposiitplaadid, mis koosnevad mittemürgisest polüetüleensisust või tulekindlast sisust, ning on kaetud mõlemalt poolt alumiiniumlehega. Lisaks on valikus Etalbond A2, mille tuletundlikkus on A2-s1,d0, mis võimaldab toodet kasutada ka kõrghoonetel, evakuatsiooniteedel ja mujal, kus vastav tuletundlikkus on nõutav.

Etalbond, Etalbond FR ja Etalbond A2 toodetakse reeglina paksusega 4 mm, alumiiniumkihi paksus on 0,5 mm. Alumiiniumlehtede ja sisu vaheline tugev side saavutatakse kõrge temperatuuri juures samaaegselt mehaanilisi ja keemilisi meetodeid kasutades. Värvisüsteemina on kasutuses 2- või 3-kihiline PVDF või VHDPE. Materjal on tugev ja jäik, samas kerge ja lihtsalt töödeldav.
Standardlaiused on 1250 ja 1500mm ning standardpikkus 3200mm.
Maksimumpikkuseks 11000mm.

Värvivalik:

Standardvärvid

Premium ja metallikvärvid

Tekstuursed pinnad

Paigaldus

Plaadid tuleb paigalda ventileeritava fassaadi põhimõttel (plaadi tagumise külje ja soojustuse vahel peab olema õhkvahe) metallist alustarinditele. Kinnitada neetidega. Võimalik on ka peitkinnitus plaate kassettideks voltides. Täpsem info juhendites.

Garantii

Tehas annab plaatidele garantii 10 aastat.

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.