Mosa sümboliseerib lihtsust, minimalistlikku disaini ja värvitoonide kooskõla. Sama tähtis kui esteetiline välimus on nende jaoks funktsionaalsus ja keskkond.

Hollandi ettevõte Royal Mosa on tootnud keraamilisi plaate üle 130 aasta. Ent pikale ajale vaatamata on ettevõte tõestanud siiski ajaga kaasaskäimist, mille tunnistuseks on prestiižse Red Dot Design Award 2017 auhinna võit, mille pälvis murranguline seeria μ [mu]. Keraamiliste pigmentide hoolika valiku ja kombinatsiooni abil lõi Mosa sellise plaadi, mis teatud valguslaineid neelab ja teisi tagasi peegeldab, võimaldades nähtavatel värvidel päeva jooksul pidevalt muutuda.

PÕRANDAPLAADID

Hollandi disainerid mõistavad ühe värvi erinevate toonide vaheliste õhkõrnade erinevuste tähtsust ja pakuvad seetõttu arhitektidele hulgaliselt toonivarjundeid seerias TERRA TONES. Mosa kontseptsioon ilmneb tema põhikollektsioonis, kus 3 seeriat TERRA, SOLIDS ja QUARTZ sulanduvad üheks. Igal neist on oma dünaamika ja tekstuur, kuid neid ühendab modulaarsus, värvigamma ja keraamika välimus, mis ei püüagi immiteerida teisi materjale.

SEINAPLAADID

Mosa seinaplaadid lähtuvad jällegi 30-ndatest ja ajatust klassikast oma lihtsa välimuse, läikiva glasuuripinna ja funktsionaalsusega. Disaini ikooniks on kujunenud 60-ndate KHO LIANG LE seeria, mille geomeetrilisid kujundid on populaarsed tänaseni. Kaasaegsemat hõngu edastab MATT kollektsioon ja MURALS mängulised lahendused.

Olles arhitektide ja sisekujundajate lemmikuks enam kui 30 riigis, on internetis kättesaadav laialdane galerii tehtud projektidest, millest on võimalik ammutada inspiratsiooni ja kasulikke ideid.

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.