EQUITONE tsementkiudplaat

Equitone tsementkiudplaat on valmistatud maailma juhtivamaid ehitusmaterjalide tehaseid koondava Etex Group’i tehastes Eternit AG (Saksamaa) ja Eternit NV (Belgia). Koostisaineteks on tsement, liiv, tselluloos ja vesi (autoklaavitud plaadid) või tsement, lubjakivi, sünteetilised kiud ja vesi (õhkkõvastatud plaadid). Plaadid on autoklaavitud või õhkkõvastatud, suure tihedusega ja väga vastupidavad ilmastikutingimustele. Ühendkuningriigi British Research Establishment on kinnitanud, et kiudtsemendist ventileeritud fassaadi eeldatav kasutusiga on üle 50 aasta. Vastavalt standardile EN12467:2012, on plaatidel vastupidavusklass A, tugevusklass 4, tulekindlus A2-s1,d0.
Equitone’i plaadid on saadaval erinevate viimistlustega:

Equitone Tectiva

Läbivärvitud kiudtsemendist plaat. Plaatide kergelt rihveldatud pind, autentne kiudtsemendi struktuur ja looduslikult mahedad toonid annavad fassaadidele loomulikkuse ja elavuse. Kuna plaadid ei ole värvitud on toonierinevused võimalikud. Hüdrofoobne töötlus takistab niiskuse pääsemist plaadi sisemusse.
Mõõdud: 3050x1220mm, 2500×1220, paksus 8mm.

EQUITONE Natura

Läbivärvitud plaat, mille pealispind on kaetud poolläbipaisva toonitud kattega. Kattekihi alt kumab läbi kiudtsemendi struktuur. Plaat on nii ilmastiku-kui ka UV-kiirguse kindel. Võimalikud on ebakorrapärasused, toonierinevused, tootmisprotsessi jäänukid. Tagumine külg on kaetud läbipaisva kaitsekihiga. Plaatide lõikeservad, augud tuleb töödelda Luko-immutusvahendiga.
Mõõdud: 3100x1250mm, 2500×1250, paksus 8, 12mm.

EQUITONE Natura Pro

Läbivärvitud plaat, mille pealispind on kaetud poolläbipaisva toonitud kattega. Kattekihi alt kumab läbi kiudtsemendi struktuur. Lisaks on [natura pro] plaatidel UV-kiirgusega kõvastatud polüuretaankate, mis annab plaatidele kriimustuskindluse ning võimaldab puhastada pinda grafitist. Plaat on nii ilmastiku-kui ka UV-kiirguse kindel. Võimalikud on ebakorrapärasused, toonierinevused, tootmisprotsessi jäänukid. Tagumine külg on kaetud läbipaisva kaitsekihiga. Plaatide lõikeservad, augud tuleb töödelda Luko-immutusvahendiga.
Mõõdud: 3100x1250mm, 2500×1250, paksus 8, 12mm.

EQUITONE Pictura

Värvitud fassaadiplaat. Pind on sile, matt, kaetud 2-kordse akrüülvärviga. Lisaks on Pictura plaatidel UV-kiirgusega kõvastatud polüuretaankate, mis annab plaatidele kriimustuskindluse ning võimaldab puhastada pinda grafitist. Plaat on nii ilmastikukindel kui ka UV-kiirguse kindel. Tagumine külg on kaetud läbipaisva kaitsekihiga.
Mõõdud: 3100x1250mm, 2500×1250, paksus 8, 12mm.

EQUITONE Textura

Värvitud tsementkiudplaat. Pind on kaetud apelsinikoort meenutava silikaaditeri sisaldava kahekordse akrüülvärviga. Vastupidavuse mustusele annab kuuma kilena peale kantud kattekiht. Tagumine külg on kaetud läbipaisva kaitsekihiga.
Mõõdud: 3100x1250mm, 2500×1250, paksus 8, 12mm.

EQUITONE Linea

Unikaalne ruumiline läbivärvitud tsementkiudplaat. Triibulise pinna abil saab fassaadidel mängida valguse ja varjuga.
Mõõdud: 3050x1220mm, 2500×1220, paksus 10mm.

EQUITONE Lunara

Läbivärvitud tsementkiudplaat. Pinda iseloomustab juhusliku tekstuuriga viimistlus, iga paneel on ainulaadne. Kaks värvitooni rõhutavad materjali autentsust. Paneeli hüdrofobiseeritakse, mis muudab paneeli vetthülgavaks.

Tootekataloog

Valikute tegemisel abistavad meie projektijuhid.

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.