FUNDERMAX EXTERIOR

Fundermax – Max Exterior kõrgsurvelaminaatpaneelid (HPL)

Austria tootja FunderMax GMBH Max Exterior-plaatide lai dekoorivalik rahuldab ka kõige nõudlikuma maitse. Valikus on nii puiduimitatsiooniga kui ka ühevärvilisi ja mustrilise dekooriga plaate. On võimalik tellida ka individuaaldekoori. Valikuga saate tutvuda siin:  http://www.fundermax.at/en/exterior/decors.html.

Plaate toodetakse nelja erineva pinnaviimistlusega – matt NT, läikiv NG Gloss, kivistruktuuriga Sky (NY) ja libisemiskindel NH Hexa, mida saab kasutada terrasside ja rõdude põrandakattematerjalina. Materjalil on väga hea ilmastiku- ja UV-kindlus.
Plaatide standardpaksused on 6, 8, 10 või 12 mm. Vastavalt kinnitussüsteemile tuleb valida sobiv paksus. Saadaval ka teistes paksustes. NT-pinnaga plaatide standardmõõdud on 2800×1300, 4100×1300, 2800×1850, 4100×1850 mm.
Max Exterior® fassaadiplaatide tuletundlikkus vastavalt standardile EN 13501-1 on B-s2, d0. Klass B-s1,d0 on võimalik saavutada konstruktiivsete meetmetega. Saadaval ka A2,s1-d0 tuletundlikkusega fassaadiplaat – m-Look Exterior.

Valmistustehnoloogia

Max Exterior-plaadid on toodetud kasutades HPL (kõrgsurvelaminaat) valmistamise tehnoloogiat. Materjal koosneb mõlemal küljel olevast dekoratiivsest paberist, mille vahel on bakeliit, mis on tekkinud kõrge surve ja temperatuuri koosmõjul sünteetiliste vaikudega immutatud paberist. Topeltkõvastatud akrüül- polüuretaanvaigud plaatide pealiskihil annavad eriti efektiivse ilmastikukindluse.

Paigaldus

Plaadid tuleb paigalda tuulduva fassaadi põhimõttel (plaadi tagumise külje ja soojustuse vahel peab olema õhkvahe) kas puidust või metallist alustarinditele. Kinnitada vastavalt kas kruvide või neetidega. Võimalik on ka peitkinnitus.

Garantii

Tehas annab plaatidele garantii 10 aastat.

PÄRINGUVORM

Failiformaadid: jpg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.