FUNDERMAX HPL-fassaadiplaadid

Fundermax Exterior HPL fassaadiplaat

Austria tootja FunderMax GMBH Max Exterior HPL fassaadiplaat pakub laia dekoorivalikut ja rahuldab ka kõige nõudlikuma maitse. Puiduimitatsiooniga fassaadiplaadid kui ka ühevärvilised ja mustrilise dekooriga plaadid, nagu kivi, betoon ja metall on leitavad Fundermax Exterior valikust. On võimalik tellida ka individuaaldekoori.

Plaate toodetakse nelja erineva pinnaviimistlusega – matt NT, läikiv NG Gloss, kivistruktuuriga Sky (NY) ja libisemiskindel NH Hexa, mida saab kasutada terrasside ja rõdude põrandakattematerjalina. Materjalil on väga hea ilmastiku- ja UV-kindlus.
Plaatide standardpaksused on 6, 8, 10 või 12 mm. Vastavalt kinnitussüsteemile tuleb valida sobiv paksus. Saadaval ka teistes paksustes. NT-pinnaga plaatide standardmõõdud on 2800×1300, 4100×1300, 2800×1850, 4100×1850 mm.
Max Exterior® fassaadiplaatide tuletundlikkus vastavalt standardile EN 13501-1 on B-s2, d0. Klass B-s1,d0 on võimalik saavutada konstruktiivsete meetmetega. Saadaval ka A2,s1-d0 tuletundlikkusega fassaadiplaat – m-Look Exterior.

Valmistustehnoloogia

Fundermax fassaadiplaadid on toodetud kasutades HPL (kõrgsurvelaminaat) valmistamise tehnoloogiat. Materjal koosneb mõlemal küljel olevast dekoratiivsest paberist, mille vahel on bakeliit, mis on tekkinud kõrge surve ja temperatuuri koosmõjul sünteetiliste vaikudega immutatud paberist. Topeltkõvastatud akrüül- polüuretaanvaigud plaatide pealiskihil annavad eriti efektiivse ilmastikukindluse.

Paigaldus

HPL fassaadiplaadid tuleb paigalda ventileeritava fassaadi põhimõttel (plaadi tagumise külje ja soojustuse vahel peab olema õhkvahe) kas puidust või metallist alustarinditele. Kinnitada vastavalt kas kruvide või neetidega. Võimalik on ka peitkinnitus.

Garantii

Tehas annab plaatidele garantii 10 aastat.

Fundermax Interior

Fundermax tootevalikus on ka siseruumides kasutatavad kompaktplaadid ning mööblitootmiseks vajalik õhuke HPL. Täpsem info HPL alajaotuses.

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.