Appiani on üks vanimaid keraamiliste plaatide tootjaid maailmas, olles asutatud aastal 1873. Aastal 1993 tutvustas Appiani oma eksklusiivset „monopressocottura“ (ühekordne põletamine) tootmistehnoloogiat glasuuritud plaatidele. Saadud materjal on külmumiskindel ja sellel on madal veeimavus (<1%), mistõttu sobib see kasutamiseks ka basseini mosaiikkattena nii sise- kui ka välistingimustes.Pind võib olla nii sileda kui ka libisemiskindla (R11B) viimistlusega, mis muudab selle ideaalseks valikuks saunade ja duširuumide põrandatele.

Seeriad nagu ANTHOLOGIA ja SETA pakuvad laialdast värvide paletti, mida saab kasutada nii eraldi kui ka eelnevalt segatud mosaiikmustrites, millest on saadaval sadu. Seeria METALLICA puhul lisatakse keraamilisele glasuurile päris metallist laaste, mis loovad tänu valguse peegeldumisele lummavaid vaatemänge.

Pinna glasuuri kõvadus sõltub värvist, millest mõned sobivad kasutamiseks ainult eluruumides ja teised pigem universaalsemates paikades, sealhulgas ka kaubanduslikes ruumides.

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.