Itaalia firma Arpa Industriale S.p.A on sisetingimustesse mõeldud HPL-i (kõrgsurvelaminaat) tootja. Materjal on suurepäraste omadustega –  vetthülgav, kergelt puhastatav, antibakteriaalne, hallitusevastane, antistaatiline, termostabiilne, kulumis- ja valguskindel, keemiliselt väga vastupidav. HPL-i kasutatakse mööbli-, uste ja aknalaudade pealiskihina, samuti seinakatete, WC-vaheseinte, kapiuste, ripplagedena jne.

Arpa arendab oma tootevalikut pidevalt, tulles igal aastal välja uute tootesarjadega. Uusimate seas on Silverlam-sari, kus on kasutatud pinnakihis hõbedaioone, mis annavad materjalile bakterite hävitamise võime, samuti aitavad vältida hallituse, seente ja teiste kahjulike  allergeeniliste organismide kasvu. Silverlam on ideaalne kasutamiseks kõrgete hügieeninõuetega kohtades (haiglad, lasteaiad, köögid jne), materjal võib kokku puutuda toiduainetega.

Viimase aja põnevaimatest toodetest tasub mainimist Fenix NTM-sari, mis tänu pinnakihis kasutatud nanotehnoloogiale on siidise mati pinnaga. Pinnale ei jää näpujäljed ning mikrokriimustusi saab parandada kuumusega.

Arpa pakub nii õhukest HPL-i (paksus 0,6-1,5 mm) kui ka HPL-i kompaktplaadina (paksus 2-30 mm). Valikus on üle 500 dekoori, s.h ühevärvilised, kivi- ja puiduimitatsioonid, fantaasia- ja metallikdekoorid. Standardsuurused on 2440×1220, 3050×1300, 3200×1600, 4200×1300, 4200×1600 ja 4300×1850 mm.

Tehtud tööd: Fenix kompositsioonis musta, valge ja halliga

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.