Kronos Ceramiche on saavutanud oma kuulsuse õue ja siseruumi ühendamisega juba 25 aastat tagasi, kui sillutise plaatide valik oli ilmetu ja neil puudus side siseruumi materjalidega. Tänu tihedatele suhetele arhitektide ja arendajatega mõistis ettevõte varakult, et elustiil ja ehitustrendid muutuvad ning avanevad üha rohkem õue ja looduse poole. Uutesse kodudesse kavandatud suured aknad asetasid põrandakatted ja sillutised füüsiliselt kokku, mistõttu oli oluline pakkuda tooteid, mis on omavahel dialoogis ja moodustavad ühtse terviku. Tänaseks on tootevalik laienenud pinnakatetelt mööblile ja kujunduselementidele, kus kasutusvõimalused ja „Siseaia“ kontseptsioon purustavad piire õue ja toa vahel.

Toodete kujundamisel saab iga klient olla osaks loomingulises protsessis. K-LAB teenus pakub võimalust luua valamuid, mööblit, lillekaste, trepiastmeid jm elemente vastavalt kliendi soovile ja mõõtudele. Materjalina võib kasutada kogu Kronos keraamiliste plaatide valikut kas 6, 10 või 20 mm paksusena ning luua esemed, mis sobivad kasutamiseks nii sees kui väljas.

Omades juuri maal, kus keraamiline plaat on kultuuriruumi osaks on innovatsioon kasvanud välja traditsioonidest. Lisades tööstuslikule tootmisele käsitöö, muutub iga toode ainulaadseks ja toob esile ajaloolise saladuse: ebatäiuslikkuses peituva ilu. Plaadile sellise omanäolise serva andmiseks on välja töötatud spetsiaalne protsess Spakko, mis ühendab endas innovatsiooni ja ajaloo. Plaadi pealispind on murtud, kuid plaadi tagumine külg on lõigatud sirgelt ja täpselt mõõtu, et võimaldada lihtsat paigaldust.

Kronos keraamilised plaadid on silmapaistvad oma tõetruu välimuse, värvide ja pinna värskuse ning tehniliste parameetrite poolest. Kõik on selles materiaalses maailmas ajutine, kuid Kronose meeskond püüab luua vastupidavaid ja kasulikke tooteid mitte ainult tänasele, vaid ka tulevasele põlvkonnale. Nende loodud keraamilised plaadid ei järgi trende ega moevoolusid vaid toovad esile keraamilise plaadi eheda olemuse.

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.