LITOKOL STARLIKE EVO

Litokol Starlike Evo on kahekomponentne happekindel epoksiid vuugitäide keraamiliste plaatide ja mosaiigi vuukimiseks. Selle tugevus, minimaalne veeimavus  ja suurepärane vastupidavus kemikaalidele ning lihtne puhastatavus muudab  selle kasutuse ideaalseks vannitubades, köökides, terrassidel või basseinides.

Litokol asutati Itaalias 1968. aastal eesmärgiga toota liime ehitustööstusele. Alates selle loomisest on ettevõte keskendunud tootearendusele ja rahvusvahelistumisele. Tootearenduse tähtsaim samm astuti 2004. aastal revolutsioonilise Starlike epoksiid vuugisegu turule toomisega ning rahvusvahelistumise näitajateks olid tootmisettevõtete avamine Venemaal (2002), Armeenias (2009) ja Hiinas (2012).

Litokol Starlike Evo värvivalik on lai ning värvid säilivad muutumatutena kogu kasutusea jooksul. Vuugisegule on saadaval ka lisandid, mis annavad sädelust (Spotlight), metalset ilmet (Galaxy), kuldset sära (Gold) või helendavat efekti (Night Vision). Sobivates toonides silikoon annab perfektse lõpptulemuse.

Mitmed värvitoonid on laoseisust saadaval.

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.