Hispaania keraamiliste plaatide tootja Inalco seab oma tegevuse neljale nurgakivile: tooteinnovatsioon, kompromissitu kvaliteet, laitmatu teenindus ja keskkonna säästmine.

Lisaks tavapärastele 10,5 mm paksustele portselanplaatidele, mida toodetakse mõõtudes kuni 100×100 cm, võib Inalco pakkuda SLIMKERi tootevalikus keraamilisi plaate ka suuruses kuni 150×300 cm, mis tulenevalt kõigest 6 mm paksuse tõttu on sobilik paigaldamiseks ka seintele.

Olles ette näinud kasvavat nõudlust kõvade, puhaste ja minimaalset hooldust vajavate keraamiliste materjalide järele köögilaudadel, vannitubades või aknalaudadel, oli Inalco antud valdkonnas teerajajaks oma 12 mm paksuste iTOPKERi keraamiliste plaatide valikuga suuruses 160×320 cm.

Kõikide nende valikute dekoratsioonid ja disainilahendused on välja töötatud selliselt, et Inalcol oleks võimalik sobitada dekooriga mitte ainult põranda- ja seinakatteid, vaid soovi korral ka mööbli pindu.

Inalco pakub palju erinevaid disainilahendusi, et mahutada ülemaailmse kliendibaasi soove ja maitseid, kuid parima tulemuse näib see saavutavat oma marmorist imitatsiooniga seeriates Azalai, Storm ja Larsen, samuti ka ülimalt valgeks poleeritud seerias ICE, mis on valmistatud ainult kõige puhtamast kaoliinist. Beežikamaid ja hallikamaid sooje toone pakub aina populaarsemaks muutuv seeria FOSTER, mis on olnud ühtlasi ka kauaaegne lemmik Skandinaavia disainerite seas.

PÄRINGUVORM

Failiformaadid: jpg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.