Inalco, kui eesrindlik Hispaania keraamikatootja seab oma tegevuse neljale nurgakivile: tooteinnovatsioon, kompromissitu kvaliteet, laitmatu teenindus ja keskkonna säästmine. Inalco keraamilised plaadid valmistatakse uudse 360° digitaalse tehnoloogiaga, kus muster plaadi peal ühildub sisuga ja moodustab ühtse tervikliku materjali. Tõetruud dekoorid saavutatakse vesialuseliste trükivärvide ja kõrge resolutsiooni abil.

Olles spetsialiseerunud suuremõõtmeliste ja õhukeste vaid 6 mm paksusega iSLIMM keraamiliste tahvlite tootmisele, on levinud seinaplaadi mõõduks 100×250 ja 150×300 cm ja  põrandaplaadil 100×100 ning 150×150 cm.

Tootevalikus väärivad esiletõstmist seeria Silk ühevärvilised plaadid ja The New Blacks trendikad toonid. Tuntud Itaalia arhitekti Giuseppe Bavuso poolt disainitud seeria Fibre esitleb klassikalises värvigammas erinevaid tekstuure. Põnevaid kivimeid kajastavad Meteora, Jasper, Petra ja Umbra. Marmorisõpru rõõmustab Syros, Larsen, Azalai ja Storm.

Olles ette näinud kasvavat nõudlust kõvade, puhaste ja minimaalset hooldust vajavate materjalide järele köögilaudadel, vannitubades või aknalaudadel, oli Inalco antud valdkonnas teerajajaks oma 12 mm paksuste iTOP keraamiliste tööpindade valikuga, mille maksimum suurus on 150×320 cm.

iTOP tööpinna näitena: köögi tööpind projektis Elutuba Kakumäel

Kõikide nende valikute dekoratsioonid ja disainilahendused on välja töötatud selliselt, et Inalcol oleks võimalik sobitada dekooriga mitte ainult põranda- ja seinakatteid, vaid soovi korral ka mööbli pindu. Vannitoa muudab täisulikuks samast plaadist valmistatud valamud ja dušialused.

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.