Vivarec – Siseuksed

Siseuksed, mida Vivareci nime all pakume, on saanud alguse meie kirest uuenduslike materjalide ja arhitektuurse harmoonia vastu.

Peitlengiga uks GHOST

Peitlengiga uks Ghost võimaldab selget ja minimalistlikku lahendust jäädes seinas peaaegu märkamatuks. Alumiiniumraam viimistletakse seinaga ühtseks tervikuks ja nii ilmestab seina vaid puidust ukseleht, mille saab tellida kasvõi ainult kruntvärviga ja saavutada täiuslik maskeering. Värvitud ukselehe tooni saab valida RAL või NCS värvikaardi põhjal ja värvipinnaks kas poolmati või näpujäljekindla supermati. Valikus on ka naturaalse puiduspooniga kaetud uksed, kus mitmete eksootiliste puiduliikide vahel on traditsioonilised tamm ja pähkel. Peitlengiga uks on seinaga samas tasapinnas ja seda soovitud poolel, kuna avanemine on võimalik ka vastassuunas, nn. tagurpidi avanev. Ghost Up versioon on ilma ülemise profiilita ja eeldab, et lagi jätkub ühest ruumist teise. Cladding ukseleht on tugevdatud hingedega ja võimaldab liimida peale õhukest peeglit või katta ust mikrotsemendiga.

Alumiiniumlengiga uks SLIM

Sale alumiiniumlengiga siseuks Slim pakub õhulist lahendust lengisüsteemile koos piirdeliistudega. Top versioon võimaldab visuaalselt pikendada ust kuni laeni.

Sobivate ukselehe/ukseava mõõtude leidmiseks kasutage kalkulaatorit:

Ukseava kalkulaator ENG

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.