Moab80 vannitoamööbel  kasutab oma isikupära esiletoomiseks tavapäratuid materjale, nagu seda on armeeritud klaas, venitatud lehtvõrgud, taaskasutatud puit, mida hangitakse vanadelt tellingutelt ja kombineeritakse metall-lehtedega stabiilse mööbli saavutamiseks, patenteeritud betoonviimistlust „prefinito cemento“ ja muud põnevat.

Vannitoamööbel, mille disaini koodiks on lihtsus ja sellest lähtuvad kõik tootesarjad leides oma näo läbi materjalide valiku ja harmoonia.

Stilistiliselt varieeruvad üle 30 aastase kogemusega tootja vannitoa lahendused kaasaegsest klassikast, kombineerides vaske, betooni ja marmorit kuni industriaalse  lähenemiseni, kus domineerivad armeeritud klaas, metall, taaskasutatud puit ja betoon.

Moab80 kollektsioonid hõlmavad nii integreeritavaid kui ka eraldiseisvaid valamuid, vannitoamööblit ja hulgaliselt aksessuaare, sealhulgas lambid, peeglid ja hoidikute süsteemid. Värvid ja viimistlused on läbivad kollektsioonide lõikes, mistõttu saab neid omavahel hõlpsasti kombineerida. Eritellimusel värvitoonid ja ka mööbli mõõdud on kõik võimalikud.

Sobilikud segistid Moab80 vannitoa mööbli juurde leiab Ceadisain valikust.

Tehtud tööd: Vannituba Kakumäe eramus

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.