Flexibrick keraamiline kangas on innovaatiline materjal, mis annab võimaluse luua unikaalseid ja vastupidavaid hoonefassaade, mis haaravad pilke ning muudavad igapäevase linnakeskkonna kunstilisemaks ja huvitavamaks. Selle materjali peamine omadus on selle võime painduda ja kohaneda erinevate arhitektuuriliste vormidega. Keraamilised plaadid on paigutatud terastraadist võrgule, mis võib olla kuni 20 m pikkune ja võimaldab kasutada keraamikat hoonefassaadi loomisel, ilma et peaks piirduma jäikade ja traditsiooniliste plaadilahendustega. Suurt loomingulist vabadust pakub võimalus valida iga konkreetse projekti jaoks sobilik võrgu muster, materjal, selle kuju ja värv.

Flexbricki paigaldamine on lihtne ja kiire. Ta ei vaja traditsioonilist paika mõõdetud karkassi, kuna ripub sirgelt omaenda raskuse abil. Paigaldus on sarnane kardina riputamisele. Flexbrick vajab vaid roostevabast tehasest kinnitusprofiile ja ankruid ning enda taha veekindlat ja soojustatud seina, viimistledes hoone vastupidava ja ilmastikukindla sirmiga, mis võib katta kogu fassaadi ja ulatuda kinniselt seinalt üle aknaavade.

Flexbrick materjali kasutusvõimalused ei piirdu ainult fassaadiga. Sillutise tegemine on sama lihtne nagu vaiba lahtirullimine ning see on sobilik nii koduaeda kui ka intensiivse liiklusega aladele ja linnaväljakutele. Sillutis ei vaja äärekive ja võimaldab integreeruda muru ja ümbritseva haljastusega. Flexbrick aitab luua põnevaid vorme aiakujunduses pergolate ja päikesesirmide näol ning on tõestanud oma tugevust ja vastupidavust ka katusekattematerjalina. Selle kangaga on lihtne katta kumeraid katusepindasid või luua katusehaljastust.

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.