Etalbond – alumiiniumkomposiitpaneelid

Hinnatud kreeka tootja ELVAL Colour alumiiniumkomposiitplaatide etalbond® lai dekoorivalik rahuldab ka kõige nõudlikuma maitse. Valikus on lisaks tavapärastele ühevärvilistele ja metalliktoonidele ka veiklevad toonid ning vase- kivi- ja puiduimitatsioonid. Materjal on kerge, jäik ning ilmastikukindel. Seda on lihtne paigaldada.

Valmistustehnoloogia ja mõõdud

Etalbond® ja Etalbond® FR (tuletundlikkus B-s1,d0) on kihilised komposiitpaneelid, mis koosnevad mittemürgisest polüetüleensisust või tulekindlast sisust, ning on kaetud mõlemalt poolt alumiiniumlehega. Lisaks on valikus etalbond®A2, mille tuletundlikkus on A2-s1,d0, mis võimaldab toodet kasutada ka kõrghoonetel, evakuatsiooniteedel ja mujal, kus vastav tuletundlikkus on nõutav.

Etalbond®, Etalbond®FR ja Etalbond®A2 toodetakse reeglina paksusega 4 mm, alumiiniumkihi paksus on 0,5mm. Alumiiniumlehtede ja sisu vaheline tugev side saavutatakse kõrge temperatuuri juures samaaegselt mehaanilisi ja keemilisi meetodeid kasutades. Värvisüsteemina on kasutuses 2- või 3-kihiline PVDF või VHDPE. Materjal on tugev ja jäik, samas kerge ja lihtsalt töödeldav.
Standardlaiused on 1250 ja 1500mm ning standardpikkus 3200mm.
Maksimumpikkuseks 11000mm.

Värvivalik:

http://www.elval-colour.com/FlipBook/flipbook3-elval-colour/main/standard-color-guide.html#book5/page1

http://www.elval-colour.com/FlipBook/flipbook2-elval-colour/main/premium-metallic-colour-guide.html#book5/page1

http://www.elval-colour.com/FlipBook/flipbook-elval-colour/main/textured-colour-guide.html#book5/page1

Paigaldus

Plaadid tuleb paigalda ventileeritava fassaadi põhimõttel (plaadi tagumise külje ja soojustuse vahel peab olema õhkvahe) metallist alustarinditele. Kinnitada neetidega. Võimalik on ka peitkinnitus plaate kassettideks voltides.

Garantii

Tehas annab plaatidele garantii 10 aastat.

PÄRINGUVORM

Failiformaadid: jpg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.