Atlas Plan suuremõõtmelised keraamilised tööpinnad on parimaks lahenduseks kohtadesse, kus hügieen, vastupidavus ja esteetika on olulised märksõnad. Köögi tööpinnad ja tagaseinad, sinna juurde ka valamud, vannitoa tööpinnad ning söögilauad, välimööbel on vaid mõned näited võimalikest kasutuskohtadest.

Keraamilised tööpinnad sise- ja väliruumidesse on saamas uueks trendiks ja seda põhjusega. Keraamikal on mitmeid imetlusväärseid omadusi, mis selle materjali kasuks räägivad.

Tugevus – keraamika suur tugevus tagab vastupidavuse suurtele koormustele

Tihedus – ideaalne materjal kokkupuuteks toiduga, pind on hügieeniline ning talub ka kõrgeid temperatuure

Stiil ja disain – kaasaegne tehnoloogia võimaldab jäljendada igat värvi ja mustrit, millest sünnivad stiilsed ja ehedad dekoorid.

Keemiline stabiilsus – mistõttu ei ohusta seda pinda kemikaalid ega pleegita päike

Vastupidavus – keraamika tugev pind ei kriimustu ega kulu

Atlas Plan dekooride valiku hulgas on lummavad marmorid, rustikalased looduskivid, monoliitne betoon,  ajalooline terrazzo, metallile iseloomulikud pinnamustrid ja palju muud loodusest inspireeritut. Tahvli suur mõõt 1,62 x 3,24 meetrit võimaldab tööpinna valmistamist ühtse tükina ja seda vaid 12 mm paksuse juures, võimaldades kaasaegseid ja õhulisi vorme. Kõik tööpinnad valmivad rätsepalahendusena, mis lõigatakse ja viimistletakse vastavalt mööbli joonistele

Ühendades Atlas Plan tööpinnad Atlas Concorde seina- ja põrandaplaatide valikuga saab luua harmoonilise ja ühtse stiiliga ruumi, kus dekoor kandub seintelt – põrandatelt üle mööblile.

Töötasapinna materjale on saadaval ka laovalikus.

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.