Rocko on kaubamärk, mille all müüb oma põranda- ja seinapaneele Kronospan’i kontsern – üks maailma juhtivaid puitpaneelide ja kõrgsurvelaminaatide tootjaid.

Rocko Wall seinapaneelid koosnevad 70% looduslikust marmoripulbrist, mis on omavahel seotud sünteetiliste vaikudega. Dekoratiivse välimuse annab pealmine vinüülikiht,  mille UV- ja kulumiskindluse tagab kaitsev lakikiht. Lakitud pind muudab plekkide eemaldamise lihtsaks, isegi raskete plekkide korral nagu kohvi või veini mahaloksumisel ja tagab vastupidavuse kodupuhastusvahenditele, seega sobivad Rocko plaadid ideaalselt ka kööki ja pesuruumi.

Seinaplaate toodetakse suurte 2800x1230x4 mm paneelidena, kuid neid on kerge lõigata, kui on vaja väiksemaid mõõtmeid. Paneelid sobivad kasutamiseks siseruumides nii kuivades kui ka niisketes tingimustes, näiteks ka vannitoas ja duširuumis. Materjal on vastupidav kuumusele kuni +80°C, seega sobivad paigaldamiseks aurusaunadesse, kuid mitte soome saunadesse, kus temperatuur on kõrgem.

Rocko Wall seinaplaadid ei sisalda lenduvaid orgaanilisi aineid, ftalaate ega formaldehiidi ning neil on EN 13501-1 kohaselt C-s2,d0 tulekindlus ja seega on need ohutud kasutamiseks kõikides eluruumides.

Rocko Wall plaadid on saadaval laias valikus looduslikest kividest, puidust ja metallpindadest inspireeritud dekooridega ning ka ühevärvilisena mitmetes neutraalsetes värvitoonides. Neid on lihtne paigaldada kasutades tootja tarnitud spetsiaalset liimi. Tutvu paigaldusjuhendiga, et veenduda paigalduse lihtsuses.

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.