La Pietra Compatata on segu looduslikest kivimitest: porfüür, kvarts ja graniit, mis purustatakse ja segatakse tsemendi ning värvipigmentidega uuenduslikuks seguks ja seejärel pressitakse tihedaks. Kompaktsete plaatide dekoratiivne pind ja kõrged tehnilised näitajad võimaldavad neid kasutada nii välis- kui siseruumis põranda- ja seinakattena.

La pietra Compatata kireks on materjalid, innovatsioon ja keskkond. Ökoloogiline valik ei seisne ainult materjali välimuses, vaid on ettevõtte vastutus. CO2 emissiooni ja saasteainete elimineerimiseks kasutatakse  toorainena kivitööstuse jääke, materjal ei vaja ahjus põletamist, vaid lihtsat kuivamist, vesi on korduvakasutuses ning tootmisprotsessi jäätmed taaskasutatakse. Ehitades täna ökoloogilistest materjalidest parandame oma tulevikku, on nende veendumus.

Cromie kollektsioon koos 20 värvitooniga jaguneb 2 pinnatöötluse vahel: Compact – kaasaegne välimus, sile pind ja sirged servad. Consolare – käsitsi töödeldud ja vanutatud pind, ümardatud servad.

Pigmento kollektsioon täiendab eelnevat lilleliste nüanssidega, kajastades lootust, optimismi, lahkust ja õrnust.

Pietre kollektsiooni värvigamma tuleneb naturaalsetest kivimitest. Naturale pind on ühtlase tooniga ja sile. Fiammata pind on laineline, justkui põletatud.

Mitmekülgne mõõtude ja kujude valik pakub võimalusi mustrite ja kompositsioonide loomiseks, millest leiame näiteid Likeabee, Formae ja Ri_Tagli valikutes. Loomingulisus ei ole veel sellega piiratud: suurus, värv, kuju või pinnamuster sõltub vaid kliendi soovidest ja seda ka üpris väikeste koguste juures.

PÄRINGUVORM


    Failiformaadid: jpg, jpeg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.