Gerflor Group toodab uuenduslikke, dekoratiivseid ja energiasäästlikke põranda- ja seinakatteid nii elamutele, kaubanduslikele pindadele kui ka tehniliselt spetsiifilistele keskkondadele, nagu kõrgtehnoloogiline tööstus, meditsiiniasutused ja haiglad ning suure läbikäidavusega avalikud kohad, nagu hotellid, koolid või lennujaamad. Gerflor pakub lahendusi ka jõusaalidele, spordikeskustele ning transporditööstusele. Gerflor on üks maailma juhtivamaid vinüülipõhiste (PVC) lahenduste pakkujaid nii põrandate kui ka seinte jaoks.

Kaubanduslike ja tiheda läbikäidavusega põrandalahenduste puhul keskendume peamiselt MIPOLAMi homogeensele PVC tootevalikule ja TARALAY mitmekihilisele kompaktsele PVC-le. Tähelepanu tasub pöörata ka seeriale LINO ART URBAN ja DLW tootevalikule, mis on loonud modernse tõlgenduse klassikalistest linoleumpõrandakatetest.

Vinüülpõrand on kahtlemata äärmiselt funktsionaalne tänu selle kiirele paigaldatavusele, hõlpsale hooldatavusele ja pealmise kihi vastupidavusele Gerflori poolt patenteeritud kaitsekihi tõttu nagu näiteks Evercare, PUR+ ja Protecsol, kuid hiljutiseim tehnoloogia võimaldab ka loomingulisemat disaini, nagu on näidatud kõrgkvaliteetne CREATIONi tootevalik koos mitmekülgsete puidust, kivist ja mustriliste dekoratsioonidega.CREATION võitis koos oma 70 tootesarjaga ka prestiižse Red Dot Award 2016 auhinna.

Sõltuvalt tootetüübist saab vinüülpõrandalaudu nii kokku liimida kui ka paigaldada üksteise külge kinnitades. Keskkondade jaoks, kus on nõutav täiendav kõndimise mugavus ja müra vähendamine, pakub Gerflor akustiliste põrandate tootesarja TARALAY COMFORT.

PÄRINGUVORM