Gerflor PVC põrandakatted on uuenduslikud, dekoratiivsed ja energiasäästlikud, mille sobilikud kasutuskohad on nii elamud, kaubanduslikud pinnad kui ka tehniliselt spetsiifilised keskkonnad, nagu kõrgtehnoloogiline tööstus, meditsiiniasutused ja haiglad ning suure kasutuskoormusega avalikud ruumid, sealhulgas hotellid, koolid ja lennujaamad. Gerflor on üks maailma juhtivamaid vinüülipõhiste (PVC) lahenduste pakkujaid nii põrandate kui ka seinte jaoks.

Kaubanduslike ja teiste suure kasutuskoormusega põrandalahenduste puhul keskendume peamiselt MIPOLAM homogeense PVC tootevalikule ja TARALAY mitmekihilisele kattematerjalile. Tähelepanu tasub pöörata ka seeriale LINO ART URBAN ja DLW tootevalikule, mis on loonud modernse tõlgenduse klassikalistest linoleumpõrandakatetest.

Vinüülpõrand on kahtlemata äärmiselt funktsionaalne tänu selle kiirele paigaldatavusele, hõlpsale hooldatavusele ja pealmise kihi vastupidavusele. Gerflori poolt patenteeritud kaitsekihi tõttu, milleks on Evercare, PUR+ ja Protecsol, on põranda hooldamine väga lihtne ja ei vaja täiendavat töötlemist ega vahatamist.

Kaasaegne tehnoloogia võimaldab ka loomingulisemat disaini, nagu on näidanud  LVT plaatide CREATION sari oma tootevalikuga, kus disainid peegeldavad puitu, kivi, tekstiili ja muid dekoore. CREATION 70 tootesari on võitnud ka prestiižse Red Dot Award 2016 tootedisaini auhinna.

Tehtud tööd: Üürikorterid Manufaktuuri kvartalis

PÄRINGUVORM

Failiformaadid: jpg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.