Viva

Viva Cermica on ilma kahtluseta üks viimase kümnendi kõige uuenduslikumaid keraamiliste plaatide tootjaid.

Paljud nende kollektsioonid on osutunud äärmiselt populaarseks, kuid üks on teinud ajalugu: Xilo kollektsiooni tugeva glasuuriga täismassplaadid, mille disain tõlgendab loovalt puidu faktuuri.

Hiljutiste edusammude hulgast võib esile tuua seeria Statale 9 (mis on ametlik nimi Via Emilia’le – Vana-Rooma maantee, mis ühendab Riminit Milanoga, lõigates läbi Modena linnast, mille ümbrusesse on koondunud keraamikatööstus) ja seeria Nr. 21, mis pakub erakordselt hästi tehtud imitatsiooni betoonpindadest linnalike värvide gammas.

Viimati ilmavalgust näinud seeriaks on Acustico 12, mis ammutab inspiratsiooni iidsetest terrakota saviplaatidest, mida on Itaalias kasutatud Rooma ajast saati.

Seinaplaatide hulka kuuluvates Gotha, One ja DolceAmaro seeriates uhkeldavad põhiplaatide ja dekooride hulgas efektsed kontrastvärvid, mis kõigele vaatamata sulanduvad üksteisesse ning moodustavad tasakaalustatud keskkonna. Glam kollketsiooni luues tegi Viva koostööd juhtiva rahvusvahelise disaineri Ulf Moritz’iga.

Back to top