Agrob-Buchtal on üks Saksamaa vanimaid keraamiliste plaatide tootjaid, mis on spetsialiseerunud peamiselt klinkerplaatidele (pressitud keraamika), kuid pakub ka mitmekesist kuivpressitud plaatide valikut. Klinkerplaatide eeliseks kuivpressitud plaatide ees on see, et selle pealmine pind kui ka tagakülg on vabalt vormitav mistahes viisil. Seega on võimalik vormida selle pealmisele pinnale näiteks ribasid või lainetust või tagaküljele sooni. Need sooned muudavad klinkerplaatide paigaldamise fassaadidele äärmiselt kiireks ja lihtsaks, kuna libisevad otse tugistruktuuri profiilide sisse. Agrob-Buchtali tootevalik FASSADE PROGRAM pakub klinkerplaate kuni suuruseni 1800 mm ning hõlmab kvaliteetseks paigaldamiseks mõeldud terviklikku lisatarvikute komplekti, sealhulgas näiteks klambreid, profiile, vibratsioonivastaseid tihendeid jne.

Klinkerplaate kasutatakse laialdaselt ka basseiniplaatide tootmisel, kuna selle 3D-vormitavus võimaldab toota kõiki servade, äravoolukanalite, ümarate äärte jms jaoks vajalikke detaile, mis on leitavad Agrob-Buchtali tootevalikus SWIMMING POOL PROGRAM.

Kuivpressitud plaatide hulgast pakuvad Agrob-Buchtali seeriad SYSTEM CHROMA, PLURAL PLUS ja BASIS laia valikut glasuuritud ja glasuurimata plaate, mosaiike ja spetsiaalseid detaile, mis sobivad ideaalselt paigaldamiseks basseinidesse, spaadesse, saunadesse ja muudesse niisketesse kohtadesse, kuid sobivad tänu oma uuenduslikule bakteri- ja hallitusvastase fotokatalüütilise toimega HT-kattele suurepäraselt ka meditsiiniasutusesse, sanitaarruumidesse ja vannitubadesse.

NATUR AMBIENTE seeria pakub klinkerplaate soojades traditsioonilistes terrakota värvides, samas kui PIAZZA seeria pakub 35 mm paksuseid sillutiskive aedadesse, terrassidele ja garaažidele, võimaldades paigaldada neid ilma liimita otse liivapinnale, jättes kivide värvuse erinevalt tavapärastest betoonkividest samblast ja sisseimanduvast niiskusest puutumata.

ФОРМА ЗАПРОСА


    Форматы файлов: JPG, PNG, PDF, DWG. Максимальный размер 10 МБ.