Prodema

Prodema – ProdEX naturaalse puiduspooniga kõrgsurvelaminaatpaneelid (HPL)
Hispaania tootja Prodema S.A ProdEX-paneelid ühendavad endas puidu väljendusrikkuse ja tehismaterjali vastupidavuse. ProdEX-paneelid on suurepäraseks alternatiiviks fassaadivineerile, vajades hooldust ainult pesemise näol. Materjalil on väga hea ilmastikukindlus. Valikus on üheksa erinevat tooni. Paneelid tuleb paigaldada ventileeritava fassaadi põhimõttel, et oleks tagatud materjali ilu säilimine. ProdEX paneelidega kaetud fassaadide väljendusrikkus on saanud paljude arhitektide ja tellijate lemmikuks.

Valmistustehnoloogia:
ProdEX-paneelid on toodetud kasutades HPL (kõrgsurvelaminaat) valmistamise tehnoloogiat. Materjal koosneb ühel või mõlemal küljel olevast naturaalsest puiduspoonist, mille vahel on bakeliit, mis on tekkinud kõrge surve ja temperatuuri koosmõjul sünteetiliste vaikudega immutatud paberist. Paneeli pealispind on kaetud sünteetiliste vaikude ja PVDF-kattega, mis kaitsevad toodet päikesekiirguse, graffiti ja kahjulike keskkonnamõjude eest.

Paigaldus:
Paneelid tuleb paigalda ventileeritava fassaadi põhimõttel (paneeli tagumise külje ja soojustuse vahel peab olema õhkvahe) kas puidust või metallist alustarinditele. Kinnitada kas kruvide või neetidega. Võimalik on ka peitkinnitus.

Garantii:
Tehas annab paneelidele garantii 10 aastat.

Back to top