Hisbalit

Hisbalit on enam kui 45-aastase kogemusega keraamiliste plaatide tootja. Tehas on välja töötanud vastupidava klaasmosaiigi, mida võib kasutada ka tiheda käidavusega kohtades. Hisbalit’i klaasmosaiik kannatab äkilisi temperatuuri kõikumisi ning toote värv ei muutu isegi välistingimustes. Mosaiigi minimaalne veeimavus (< 0,1%) võimaldab seda kasutada basseinides ning välistingimustes (näiteks fassaadidel).

Hisbalit’i mosaiike toodetakse erinevates mõõtudes (1×1, 2×2 ja 4×4 cm, kujult nelinurksed, ümmargused ja kuusnurksed), siledatena või erineva libisemiskindlusega kuni R13 B3. Hisbalit’i mosaiik võib olla pandud paberile, võrgule, kilele või silikoonile. See võimaldab valida sobivaima alusmaterjaliga mosaiigilehe vastavalt paigalduskoha nõuetele.

Hisbalit pakub ka fotoluministsentmosaiiki (Starlight) ja digitaalmosaiiki (seeria Identity siseruumide seintele; seeria Crystal põrandale ja seintele ning välistingimustesse), mille puhul disainer või klient võib valida ise mosaiigist tehtava pildi või mustri.

Back to top