Fundermax Fassaad

Fundermax – Max Exterior kõrgsurvelaminaatpaneelid (HPL)

Austria tootja FunderMax GMBH Max Exterior-paneelide lai dekoorivalik rahuldab ka kõige nõudlikuma maitse. Valikus on nii puiduimitatsiooniga kui ka ühevärvilisi ja mustrilise dekooriga paneele. On võimalik tellida ka individuaaldekoori. Valikuga saate tutvuda siin: http://www.fundermax.at/en/exterior/decors.html.

Paneele toodetakse kolme erineva pinnaviimistlusega – matt NT,  läikiv NG Gloss ja libisemiskindel NH Hexa. Materjalil on väga hea ilmastikukindlus.

Valmistustehnoloogia

Max Exterior-paneelid on toodetud kasutades HPL (kõrgsurvelaminaat) valmistamise tehnoloogiat. Materjal koosneb mõlemal küljel olevast dekoratiivsest paberist, mille vahel on bakeliit, mis on tekkinud kõrge surve ja temperatuuri koosmõjul sünteetiliste vaikudega immutatud paberist. Topeltkõvastatud akrüül- polüuretaanvaigud paneelide pealiskihil annavad eriti efektiivse ilmastikukindluse.

Paigaldus

Paneelid tuleb paigalda ventileeritava fassaadi põhimõttel (paneeli tagumise külje ja soojustuse vahel peab olema õhkvahe) kas puidust või metallist alustarinditele. Kinnitada vastavalt kas kruvide või neetidega. Võimalik on ka peitkinnitus.

Garantii

Tehas annab paneelidele garantii 10 aastat.

Back to top