Cinca

Portugali tootja Cinca pakub muljetavaldavat valikut klassikalistest ja moodsatest eluruumidesse mõeldud põranda- ning seinaplaatidest, mida on saadaval mitmetes eri mõõtudes igati taskukohase hinnaga.

Modernsemate põrandaplaatide hulka kuuluvad metalse ilmega sarjad Flash, Matrix ja Moonlight ning tagasihoidlikumad hallide ja beežide varjundite segud sarjadest Celtic ja Heart of Stone, mis sobivad ka tiheda käidavusega ühiskondlikesse ruumidesse.

Seinaplaatide sektsioonist leiame suureformaadilised (32×55 cm) sarjad nagu erksavärviline Color Line ja kiviimitatsiooniga Genesis, samuti noorusliku ilmega atraktiivsed väiksemaformaadilised (25×45 cm) sarjad nagu Caliope, Helena ja Talia.

Elamutes kasutamiseks mõeldud plaatide valikule panevad punkti sari Brancos (Whites), kuhu kuulub lai valik matte ja läikivaid valgeid plaate kõikides suurustes vahemikus 32×75 cm ja 15×15 cm, ning sari Tradicionais (Traditionals), mis pakub ühevärvilisi ja kaunistatud 15×15 cm seinaplaate Vahemere-äärsetele päikeselistele paikadele iseloomuliku traditsioonilise kujundusega.

Cinca pakub ka rikkalikku valikut nn tehnilistest plaatidest (mida võib kasutada nii elu- kui ühiskondlikes ruumides). Peamised sarjad on ühevärvilised Arquitectos ja Nova Arquitectura, mõõtudes 10×10, 15×15 ja 20×20 cm, ning Mosaico Porcelanico mõõdus 2,5×2,5 cm. Neist viimane kujutab endast ainulaadset glasuurimata portselanmosaiiki, mis sobib oma hea kulumiskindluse tõttu põrandale ja seintele isegi suure käidavusega kohtadesse.

Tehnilisele tootevalikule panevad punkti kollektsiooni Unglazed Extruded Gres plaadid, mis sobivad fassaadikatteks, rõdudele, terrassidele ja tööstushoonete põrandatele.

Back to top