Agrob Buchtal

Agrob Buchtal on üks suurimaid klinker- (ülikõrgel temperatuuril põletatud ekstruuderkeraamika) ja keraamiliste plaatide tootjaid Saksamaal. Pakutakse väga heade tehniliste omadustega innovaatilist valikut põranda- ja seinaplaate. Plaate on võimalik saada HT-töötlusega, mis muudab pinna puhastamise ülilihtsaks. HT-töötlus põhineb titaandioksiid (TiO2)-pinnakattel. Hüdrofiilne TiO2-pinnakate tekitab plaadi pinnale veeaurust moodustunud kile, mis takistab määrivate ainete nakkumist ning muudab puhastamise ja hoolduse lihtsaks. TiO2-pinnakate on fotokatalüütiline, tekitades aktiveeritud hapnikku, mis lagundab baktereid, seeni ja sammalt. Aktiivhapnik ühineb ka gaasidega, lagundades näiteks tööstuslikke ja autode heitgaase.

System Chroma kollektsiooni kuuluvad glasuuritud ja glasuurimata ühevärvilised plaadid, mosaiigid ja spetsiaalsed plaadid, mis sobivad hästi basseinidesse, spaadesse, saunadesse ja mujale märgadesse ruumidesse. Plural Plus ja Basis programmid keskenduvad glasuuritud ja glasuurimata plaatidele, mis on mõeldud kasutamiseks meditsiiniasutustes, sanitaarruumides ja hotellivannitubades. Natur Ambiente tootesarja kuuluvad glasuurimata keraamilised ja klinkerplaadid soojades looduslähedastes savikeraamikale iseloomulikes toonides. Plaadid on kuni 40 mm paksused ja neid saab kasutada sillutuskividena liivasel põhjal ilma liimainet lisamata. Tänu klinkri suurele tihedusele ei muuda Piazza sillutiskivi sambla ega niiskuse mõjul kunagi oma värvi.

Fassade Program pakub kuivpressitud keraamilisi ja profileeritud ekstruuderklinkerplaatide valikut nii ventileeritud kui ka traditsiooniliselt liimitud fassaadidele. Võimalik on tellida lisaks karkassi ja kinnitustarvikuid ventileeritud fassaadidele.

Swimming Pool Program pakub põhjalikku valikut spetsiaalsetest klinkertoodetest sise- ja välisbasseinidele, sisaldades endas ka kõikvõimalikke ääre- ja nurgatükke.

Back to top