Wicanders on Amorim Groupi kontserni kaubamärk, mis on tuntud oma korgipõhiste põrandale ja seinale paigaldatavate katete poolest. Amorim Group on üks Portugali suurimaid ja vanimaid (1870. aasta) rahvusvahelisi ettevõtteid, mille äritegevus ulatub korkide tootmisest veinipudelitele (mille poolest on Amorim maailmas juhtival positsioonil) kuni korgist isolaatorite valmistamiseni tööstuslike elektrijaamade jaoks. Omades tuhandeid hektareid istandusi, on Amorim keskendunud peamiselt korgitammede kasutamisele. Ettevõtte põhiväärtusteks on keskkonnasõbralikkus ja energiasäästlikkus. Korgitamme koort saab hakata kasutama juba 22. eluaastal ja seejärel iga 9 aasta tagant mitme sajandi vältel.

Wicanders CORKTECHi põrandatel on palju eeliseid, nagu näiteks müra vähendamine tänu heli neeldumisomadustele, löögikindlus tänu korgi kärgstruktuuri elastsusele (mis tähendab, et raskete esemete kukkumine ei jäta mitte ainult korkmaterjali kahjustamata, vaid ei lase ka esemetel nagu näiteks põrandale kukkunud taldrikul puruneda), mugav kõndimine korgi paindlikkuse ja vastupidavuse tõttu, soojusisolatsioon samuti tänu kärgstruktuurile, mis on juba looduslikult täidetud õhuga. Kork on ka looduslik põlemist aeglustav aine, kuna see põleb ilma leegita.

Teine väga populaarne Wicandersi valik on õhukese paksusega põrandalaud HYDROCORK, mis on 100% veekindlad ja mida saab seetõttu kasutada kõikides ruumides, sealhulgas ka vannitoas ja köögis. Väljendades Amorimi kindlust oma HYDROCORKi kvaliteedi suhtes, annab ettevõte tootele eluaegse garantii.
Tänu korgi märkimisväärsele kergusele (ainult 0,16 g/cm3) sobib see ideaalselt paigaldamiseks ka seintele, kuhu seda saab otse ja hõlpsasti peale liimida. Wicanders DECKWALLi tootevalik pakub lisaks ka laia valikut kõikvõimalikke dekoratsioone.

PÄRINGUVORM