Wicanders on Amorim Groupi kontserni kaubamärk, mille toodeteks on korkpõrand ja seinakork. Amorim Group on üks Portugali suurimaid ja vanimaid (1870. aasta) rahvusvahelisi ettevõtteid, mille äritegevus ulatub korkide tootmisest veinipudelitele (mille poolest on Amorim maailmas juhtival positsioonil) kuni korgist isolaatorite valmistamiseni tööstuslike elektrijaamade jaoks. Omades tuhandeid hektareid istandusi, on Amorim keskendunud peamiselt korgitammede kasutamisele. Ettevõtte põhiväärtusteks on keskkonnasõbralikkus ja energiasäästlikkus. Korgitamme koort saab hakata kasutama juba 22. eluaastal ja seejärel iga 9 aasta tagant mitme sajandi vältel.

Wicanders CORKTECHi korkpõrandatel on palju eeliseid, nagu näiteks müra vähendamine tänu heli neeldumisomadustele, löögikindlus tänu korgi kärgstruktuuri elastsusele (mis tähendab, et raskete esemete kukkumine ei jäta mitte ainult korkmaterjali kahjustamata, vaid ei lase ka esemetel nagu näiteks põrandale kukkunud taldrikul puruneda), mugav kõndimine põrandakorgi paindlikkuse ja vastupidavuse tõttu, soojusisolatsioon samuti tänu kärgstruktuurile, mis on juba looduslikult täidetud õhuga. Kork on ka looduslik põlemist aeglustav aine, kuna see põleb ilma leegita.

Teine väga populaarne Wicandersi valik on õhukese paksusega korkpõrand HYDROCORK, mis on 100% veekindlad ja mida saab seetõttu kasutada kõikides ruumides, sealhulgas ka vannitoas ja köögis. Väljendades Amorimi kindlust oma HYDROCORK korkpõranda kvaliteedi suhtes, annab ettevõte tootele eluaegse garantii.
Tänu korgi märkimisväärsele kergusele (ainult 0,16 g/cm3) sobib see ideaalselt paigaldamiseks ka seintele, kuhu seda saab otse ja hõlpsasti peale liimida. Wicanders DECKWALL seinakorgi tootevalik pakub lisaks ka laia valikut kõikvõimalikke dekoratsioone.

PÄRINGUVORM

Failiformaadid: jpg, png, pdf, dwg. Maksimaalne suurus 10MB.