Ragno on rajatud 1949. aastal ja on seega üks vanimaid ja tuntumaid Itaalia keraamiliste plaatide kaubamärke. Sama kaubamärgi omanikuks on ka teine väga kuulus Itaalia keraamiliste plaatide tootja, milleks on Marazzi Group.

Keraamiliste plaatide valikul saab lähtuda värvitoonist, keskkonnast, kuhu plaate paigaldada soovitakse, ja ka plaatide välimusest. Ettevõtte veebisaidil on võimalik kasutada otsingu puhul filtrit, mis aitab leida Ragno tootesarjas üle 90 seeria hulgast sellist toodet, mis vastab kõige paremini teie vajadustele.

Klientide seas kõige populaarsemate seeriate hulgas on sissepääsude, koridoride ja saalide jaoks mõeldud portselanist põrandaplaadid betooni imitatsiooniga seeriates CONCEPT ja SEASON, kivi imitatsiooniga seeriates REALSTONE ja LANDSCAPE ning elegantse marmorist välimusega seerias BISTROT. Ragno pakub ka väga erinevaid puidust välimusega keraamilisi plaate, millest kõige hinnatumad on seeriad WOODMANIA ja WOODPLAN. Põrandapaigalduste puhul väliskeskkondadesse pakub seeria STONEWAY suurepärase libisemiskindlusega laialdast valikut värve, suurusi ja paksusi. Kõigis ülaltoodud seeriates on saadaval ka 20 mm paksused õue paigaldatavad sillutisplaadid.

Glasuuritud seinaplaatide puhul on seeria CASABLANCA üha populaarsemaks muutuvate valgete, beežide ja hallide toonidega vannitoa plaatideks üks eelistatumaid valikuid. Populaarseks vannitoa seinte dekoratsiooniks on ka ühevärvilised seeriad COLORS ja UNITECH ning 3D-kujundused seeriast FEEL.

Tulenevalt kuusnurksete plaatide taas populaarseks muutumisega pakub ka Ragno seeria REWIND laias valikus valgeid, hallikaid ja beežikaid toone nii põranda kui ka seina kaunistamiseks.

PÄRINGUVORM